Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Természetemnél fogva bunkó...

Természetemnél fogva bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
Általában ahova megyek ott a közösség 90 százaléka megutál a másik 5 nem ismer a maradék 4-nek közömbös vagyok és az a szűk 1 százalék ha szeret és nem is kell magamat megerőltetni hogy az emberek megutáljanak. Vannak emberek akiket valamiért mindenki szeret, na én az ellenkezője vagyok és mesterien űzöm ezt. Amit én tök általánosan mondok arra sokan fürdős kvás vinnyogással reagálnak. 20/f
2020. dec. 15. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem derül ki...
2020. dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz kitalálni, de arra tippelnék, hogy nem tudsz elég jól hazudni és ventillálni a pitsáknak. Ha ez bunkóságnak számít, akkor az vagy.

"Vannak emberek akiket valamiért mindenki szeret"

mindenki utál mindenkit, ne higgy a látszatnak

2020. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvárják a kedvességet csak nem tudom mire fel, bírtam mindig hogy amikor egy nő pakolászot meg ilyenek a sok szerencsétlen rögtön segítőkész lett.
2020. dec. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!