Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 évesen még gyerek vagyok?...

18 évesen még gyerek vagyok? Csak mert gyerekesebb vagyok mint a 15 éves öcsém. Sokkal. A természetem főként, elég sokszor volt mostanában hogy fiatalabbnak néztek.

Figyelt kérdés

Tök ciki amikor az öcsémet felnőttnek kezelik engem meg kidobnak a cigi boltból mert nincs nálam a személyim.


De rájöttem mi a baj sztem az a baj h nincs arcszőröm, meg úgy sok szőröm nincs a testemen. na most lehet venni ilyen mű arcszőrt pl?


2017. febr. 7. 11:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
multkor még az volt a leg cikibb amikor mentem orvoshoz vérvételre, és a nővér az orvosnak hangosan azt rikácsolta, hgy az az anyuka van még itt azzal a "kisfiú" val.... vkit kerestek.
2017. febr. 7. 11:04
 2/15 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

"18 évesen még gyerek vagyok?" A mentalitásodtól függ, általában igen.


"Tök ciki amikor az öcsémet felnőttnek kezelik engem meg kidobnak a cigi boltból mert nincs nálam a személyim." Néha egy bő 20-25 évesen sem látszik, hogy elmúlt 18. Erre (is) van a személyi. Egyébként is nálad kellene lennie.


"De rájöttem mi a baj sztem az a baj h nincs arcszőröm, meg úgy sok szőröm nincs a testemen. na most lehet venni ilyen mű arcszőrt pl?" Láttam már 15-16 évest arcszőrzettel, hidd el, nem azon múlik. A műszőrrel meg aztán végképp idiótán néznél ki. De ha ilyeneket fontolgatsz, akkor valóban gyerek vagy még. Először inkább belül próbálj érettebb lenni. Kívül megy magától.

2017. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a cigaretta bolt jelenti azt, hogy felnőttként kezelnek.


Műszőr? Mit érnél el vele, ha lenne szőröd? Én szívesen megválnék tőle. Naponta 2 borotválkozást mocskosul unom és az epilálást is. Majd jön, ha jön. Nem attól lesz valaki felnőtt, hogy szőrös.


A viselkedés, a felelősség vállalás, az öntudat, az önellátás képessége, iratok tudatos kezelése (beleértve a személyit is) - ezek a felnőtt kvalitások.


Cigaretta meg pont gyerekes viselkedés. Több tinit látok dohányozni, mint értelmiségi felnőttet. Téged csak a dohányzás miatt zavar, h nem néznek nagykorúnak?

2017. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
igazán érett meg hogy ugy erzed tenyleg felnott vagy nem 18-tol hanem olyan 28-29 éves kortól leszel. Addig max fiatal felnőtt vagy.
2017. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még az volt a ciki amikor a nénikém és a három unokatesóm átjött most hétvégén. 11 és 12 és a harmadik 18 mint én. A két kicsivel bevonultunk a szobámba, játszani... Vannak játékaim amükkel nem sűrün játszom, de akkor nagyon nyomtuk meg gépeztünk. Szegény tomi, ő a 18 meg tök ki volt hagyva és apámmal beszélgetett és mutogatta neki a kocsiját apám....
2017. febr. 7. 11:43
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy kicsikkel tudsz játszani, az erény. Nem kell elfelejteni ezt a képességet, nem ettől leszel felnőtt, hogy nem tudsz játszani. (34F)
2017. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Éltem az USA ban, vannak városok, ahol olyan szigorú ellenőrzések vannak, hogy a 60 évest is kidobják a cigi boltból, ha nem tudja igazolni, hogy elmúlt 21 éves... mivel nem az a szabály, hogy ne szolgálj ki 21 év alattit, hanem az, hogy ne szolgállj ki olyat, aki nem tudja igazolni, hogy elmúlt annyi...

Ha cigizni akarsz legyen nálad személyi aztán kész.

2017. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez jó. Műndjuk 3x ránkszoltak mert hangosak voltunk... Söt ciki volt h egy kalap alá vesznek engem velük mikor szobafogsággal fenyegettek... Amúgy láttam valami japánoknak készített mű arcszörzetet az nagyon igazinak tünik, nem nevetséges.
2017. febr. 7. 11:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó de engem mindenki kisfiúzik.... Pl rendelőben. Annyira ciki volt, hogy az egész arcom lángolt. És már írtam h nem a cigiboltban hanem máshol is így kezelnek és ez nagyon szar...
2017. febr. 7. 11:56
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

És aztán? Kit érdekel mások mit mondanak. Én 22 éves nő vagyok. Amikor mentem dolgozni, akkor beszélgettem a munkatársaimmal és hát kérdezték, hogy miért dolgozok ilyen fiatalon, nem lehetek még több mint 15-16. Külsőre fiatalnak tűnök, belsőben is tudok gyerekes lenni. Párommal élek együtt, külvilág felé mutatom a komoly felemet, otthon meg ülök a gép meg a konzol előtt és olyan vagyok mint egy 10 éves.

A mű szőrt meg már most vedd ki a fejedből, attól csak hülyének fognak nézni, nem felnőttnek.

2017. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!