Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen esetben pontoztok le...

Milyen esetben pontoztok le valakit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 12:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Van, hogy direkt/szórakozásból nyomtok a pirosra?
2020. dec. 15. 12:10
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha baromságot ír vagy csak gyűlölködés a válasz.
2020. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Én akkor szoktam, ha nem hasznos a kérdés szempontjából amit ír valaki. Ja, és nem azt kell nézni, hogy egyetértesz-e vele, vagy nem, hanem, hogy hasznos-e. Ezt nem szokták megérteni.
2020. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Én akkor szoktam, ha bunkó/gyűlölködő a válasz.
2020. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha haszontalan baromságokat ír, ha a válaszának köze sincs a kérdéshez, hanem saját magáról és a saját életéről írkál frusztrált fszságokat, ha általánosít, ha bunkó.
2020. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek!:)
2020. dec. 15. 12:43
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

A pirosnak általában két összetevője van: nem hasznos és baromság. Ha a kettő együtt teljesül, adott a dolog. Felező akkor, ha nem hasznos (nem releváns), de amúgy okos dolog, vagy hasznos, de amúgy baromság vagy nem értek egyet vele, tehát szerintem baromság :D

De ritkán jut eszembe rögtön értékelni, sokszor utólag csinálok meg pártucat kérdést, amikor van kedvem.

2020. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Akkor fejezem ki nemtetszésemet, ha a válasznak nyomokban sincs köze a kérdéshez, - monodráma, gyűlölködés, kérdés, - amivel nem illik kérdésre válaszolni, - ha kifejezetten rosszhiszemű beszólás a válasz, ha veszekedés kiprovokálása a válasz célja, mások véleményébe köt bele a válaszoló, elszámoltató, lefitymáló célzattal. Ezek azonnal mennek a levesbe.
2020. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Irreleváns, vagy hülye, hozzá nem értő, gyűlöletkeltő, ártalmas válaszokat. Ritkább esetben trollkodásokat ha valami nagyon nem illik oda, például más betegségével trollkodik valaki.
2020. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
A f@$zságot ír...
2020. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!