Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyre több az olyan ember aki...

Egyre több az olyan ember aki szerint egyedül van a Földön, nem kell tekintettel lennie senkire, és semmire, rájuk aztán nem vonatkoznak a szabályok. Hogy kezeled az ilyeneket?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Távolságot tartok tőlük, és igyekszem megoldani azt, hogy nekem ne tudjanak ártani.
2020. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem ismerek ilyet. Miféle szabályok nem vonatkoznak rájuk? Baloldalt autóznak, vagy mi?
2020. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ismerek ilyet én is, többet is. főleg a munkahelyemen. Úgy kezelem őket, hogy ott szivatom őket, ahol csak tudom. Keresztbe teszek nekik, ha segítséget kérnek, látszólag jófej vagyok, de igazából nem segítek, sőt, direkt marhaságot mondok. Olyan is volt akit megvertem. Az a baj, hogy mindig van újabb.
2020. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

A hasonló problémáknak mindig van valami eredete, annak az embernek az életében, amiről én nem tudok, és ezért felesleg is lenne csak még tovább idegesíteni, vagy a saját családjában, vagy kapcsolataiban van probléma, amire ő éppen így reagál, vagy éppen azok a problémák miatt, nagyon sok lehetőség van. Én mindenkivel próbálok barátságos lenni, hátha ha egy kicsit is, de tudok hatni rá, legalább azt elérni, hogy elgondolkodjon azon, hogy rendben van-e a hozzáállása, vagy még jobb esetben elérni, hogy változtasson valamin.

Persze nem durván, vagy ráerőltetve. A legfontosabb mindig, hogy türelemmel legyünk a nehezebb esetekkel, meghallgassuk, átlássuk egy kicsit a dolgon, és ha máshol van szüksége segítségre, akkor máshol segítsünk. nem tudom hogy ez most mennyire lett érthető.

legalábbis én így állok hozzá.

2020. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel én - az ilyen ember "értékrendje" szerint - nem is létezem, nem pazarlok energiát már arra sem, hogy kommunikációt erőltessek vele. Bizonyos, hogy az ilyennek soha, senkinek a segítségére nincs szüksége, - hagyni kell, hogy egyedül érvényesülhessen.
2020. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még ha egyedül ellenne magában az jó lenne. De ha másoknak bosszúságot, rossz perceket okoz, vagy kárt, akkor nem lehet csak úgy elmenni mellette.

Mondok példát. A klasszikus, parkolás. Oda áll ahova nem szabadna, de úgy véli neki egyedül lehet.

Vagy nem engedi ki a buszt az öbölből, előtte meg bekanyarodik.

Pénztárnál 3 kassza megy, 2-2 vásárlóval, az ilyen nagyhangon újabbat akar nyittatni.

Látja hogy nincs már hely a parkolóban de a gyökérzet behajt, és megáll keresztbe, ha más nem tud kimenni akkor az az ő dolga.

Eső után előszeretettel fröcsköli oldalba kocsival a járókelőket, volt szerencsém látni egyszer hogy többet is az utcában, pedig nem volt más kocsi ott.

Még tudnék sorolni ezret.

2020. dec. 15. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichopaták, nincs mit tenni, kerüld őket, ha tudod.
2020. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egy kissé általánosítottam. Biztos vannak köztük ilyenek is, de többnyire valószínűleg csak önzők.
2020. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!