Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZ! Örülnél annak, ha...

SZAVAZZ! Örülnél annak, ha holnap felkelnél és minden ember eltűnne a Föld bolygóról ? Az összes ország összes nemzetének tagjai, minden egyes ember és egyes egyedül élnél ezen a bolygón holnaptól, de a tárgyak megmaradnának.

Figyelt kérdés
Mihez kezdenél, feltalálnád magad? Életben tudnál maradni? Milyen életmódot folytatnál ? Mik lennének az első lépéseid ?

2020. dec. 6. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Örülnék neki, szuper lenne.
Nem örülnék, elég tré lenne.
55 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Akkor max úgy, hogy én is eltűnök.
2020. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Te maradnál egyedül, mint egy kísértetvárosban. Üresek lennének a boltok, üzletek, terek, mindenki eltűnne szó szerint, csak te maradnál. Mi lenne a reakciód, mit tennél ?
2020. dec. 6. 21:14
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Ennek mégis mi értelme lenne, elmagyaráznád? Értelmetlen az egész, mert az ember társas lény. Egy idő után egyszerűen beleőrülne a magányba.
2020. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Logikusan gondolkozva nem, mert se orvos, se fogorvos nem vagyok, és előbb utóbb elvinne valami betegség, vagy elég ha nekem támad egy kutya.


Viszont pár hétig, hónapig lehet kipróbálnám milyen, hogy csak egymagam jövök-megyek.

2020. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
34%
Fognék egy gépfegyvert, egy németjuhászt és boldogan élném az életem amíg meg nem jelenik egy nő és elbax mindent
2020. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
Napokon keresztül csak sírnék, mert meghaltak a szüleim, a testvére, a párom, a barátaim és mindenki, aki valaha kedves volt számomra. Szörnyű lenne.
2020. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Egy magányos hosszú életet élnék, lehet azt csinálnék amit akarok, lehetnének állataim, egy tiszta zöld környezetben élhetnék, de ez nem élet. Teljesen magányos lennék. Ha a családom maradhatna és lenne társam akkor is siralmas lenne. Mert pl a gyerekeimre várna akkor ez a sors, kivéve ha ők is jobban "összebarátkoznak", de egy elfajzott korcs nemzedékek lennének így az emberből...


Pár hónapig, esetleg 1 évig tetszene is a teljes egyedüllét, de hosszabb távon nem. Ha lenne valakim és minden leszármazottamnak lenne valakije úgy tetszene. Tehát ha egy viszonylag egészséges minimális ember maradna csak.

2020. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a tárgyak? Mire gondolsz, az én tárgyaim csak vagy úgy általában pl a szomszédé is?



Megpróbálnám kideríteni, mi történt. Közben pedig igyekeznék kihasználni a lehetőségeket.

2020. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
7: Gyerekek sem maradnának, rokonok se, teljesen egyedül maradnál. Mihez kezdenétek így ? A tárgyi feltételek viszont kifogástalanul rendelkezésre állnának.
2020. dec. 6. 21:25
 10/31 A kérdező kommentje:

8: Mi az, hogy a tárgyak? Mire gondolsz, az én tárgyaim csak vagy úgy általában pl a szomszédé is?


Szó szerint minden tárgy, mindenki tárgya, az üzletekben is tele lennének a polcok, gyógyszerek is lennének hiánytalanul stb.....

2020. dec. 6. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!