Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan embereket jkeresek...

Olyan embereket jkeresek akiket nagyon nagyon agyonvertek illetve traumatizáltak fizikailag szellemileg vannak it??

Figyelt kérdés
Olyan emberek véleményére vagyok kiváncsi akiket megvertek fizikailag szellemileg stb tik hogyan dolgoztaátok fel illetve nincsenek fizikai jelei a traumának mint külsőre mint belsőre???
2020. dec. 15. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
engem senki nem tud megverni, nincs ellenfelem a földön.
2020. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Engem kiskoromban bántalmaztak. Ennek az lett az eredménye, hogy nincs önbizalmam és társasági életem.
2020. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
gyúrjátok ki magatokat, és akkor lehettek valakik.
2020. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen igen utolsó de én mást értek az alatt pldául valkinek fejtető [link] lesznek mint például nekem hogy így a áll a szám !!
2020. dec. 15. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Engem gyermekkoromban vert az anyám.

Testileg szerencsére nem maradt nyoma, de a mai napig pszichiátrián kezelnek.

Az egyetlen vígaszom a futás.

Minden nap több órát futok, mert addig nem érzem a bánatom súlyát.

Az életben nem vittem semmire, feleslegesnek és haszontalannak érzem magam.

Gyűlöl engem mindenki, mert nem tudok úgy viselkedni, hogy elviselhető legyek a többi ember számára.

Elrontottam mindent.


Nagyon sajnálom, ami veled is történt, kitartást kívánok Neked!

2020. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
De ez nem anyád miatt van, ez csak kifogás. Van aki éhezett gyerekként, és ez akkor motivációt adott hogy gazdag lett. Nem pedig le süllyed. Sok ilyen van.
2020. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Neked akkor is problémáid lennének ha az anyád nem vert volna. Csak bűnbakot kerestek mindannyian. Én elismerem ha hülye voltam és elcsesztem bármit, nem nehéz.
2020. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ah én is sajnálllak téged !!!
2020. dec. 17. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6,7

Az emberi elme sokkal összetettebb ennél.

Említetted ezt az "éhezett gyerekként" dolgot.

Valóban ez lehet egy motiváció arra, hogy többet érjen el az életében, de ez marhára nem ugyanaz, mint amikor valakit bántanak.

Például alapvető gyermeki szükséglet az otthoni szerető környezet. Ez nem pénz kérdése. De ha a gyerek nem tud otthonra biztonságba hazamenni, mert apu iszik és lekever egyet, anyu pedig állandóan ideges és megver, akkor ott nagyon komoly károk keletkezhetnek: Fejlődési rendellenességek, depresszió, önbizalomhiány, kapcsolatteremtési problémák, extra introvertáltság.

Ezek mind olyan súlyos problémák, amik nem engednek tovább lépni egy szinten. Mutatok pár példát:

- Nem léptetnek elő, mert csendes vagy, nem vesznek észre. (apa mindig lekevert ha sokat fecsegtem)

- Nem mersz megszólalni egy meetingen, mert nem bízol magadban. (Anyu és apa mindig elmondta, hogy semmirekellő vagyok, nézzek magamra mint egy rakás szerencsétlenség)

- Nincsenek kapcsolataid amik előre vinnének, mert nem mersz barátkozni a fentiek miatt.

Ez egy végtelen spirál ami sokszor szakember nélkül tragédiába vagy egy elpazarolt életbe torkollik.

Érdemes tényleg megkeresni egy jó szakembert. Fontos: az első sokszor nem passzol, addig kell keresni, amíg meg nincs a megfelelő!

2021. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
agy nem felejt !
2021. jan. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!