Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az influenszer...

Mit gondoltok az influenszer anyukákról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok azokról az édesanyákról, akik megmutatják az életüket akár youtube-on, akar instagramon?

Szerinted mennyire káros hatása lesz a felnövő gyermekekre, akik szerepelnek ezekben a videókban?



2020. dec. 16. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szánalmas és megvetendő, amit csinálnak.
2020. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy egy anya, akinek ennyire fontos a követők száma, megfelelő példát tudna mutatni a gyerekének.
2020. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy újabb Black Mirror rész?
2020. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Undorító, aljas, gonosz, velejéig rohadt ember az ilyen és nem szabadna ezeknek megengedni, hogy gyereket vállaljanak vagy neveljenek. Mindenki tudja, hogy ez mennyire káros a gyerekekre nézve, ők is tudják csak őket egyátalán nem érdekli.
2020. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Az összes defektes.. hogy nem kerek az életük, nem stimmel naluk valami, az tuti
2020. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Köszönöm a lepontozást. Azzal, hogy ugyan azt a gondolatmenetet tálalom, csak filozofikusabban, nem hiszem, hogy jogos a lepontozás.
2020. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen szinten nárcisztikus szülők mellett nem valami könnyű felnőni...

A gyerek nincsen tudtában annak mi zajlik körülötte, így aztán nem is tud dönteni arról akar e szerepelni vagy nem. Később jó eséllyel szégyellnifogja, hogy a kedves szülők anno rajta keresztül akartak felkapaszkodni és nézettséget szerezni.

Ha a szülő a gyerek születése előtt is vlogolt, érthető ha emiatt nem hagyja abba, de nem feltétlenül muszáj a gyereket szerepeltetni, elég ha a nézők tudják, hogy létezik de ennyi. Igaz apuka nem anyuka, de itt van Radics Peti. Neki is van egy pár éves kislánya, aki igaz gyakran van említve, de talán egyetlen videóban sem tűnt fel.

A negatív példa pedig a Kulcsár Edina-Csuti páros akik gyakorlatilag nem tudnának mit kezdenni magukkal a nézettség hajkurászás nélkül, már-már beteges kényszerük van erre és nem ódzkodnak, hogy ehhez a gyerekeiket használják fel.

2020. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Azt nem szeretem, ha valaki a gyerekből csinált pénzt, vele hirdet termékeket.


Annak viszont örülök, hogy szembesülök más családok életével, így ha esetleg lenne gyerekem, akkor a nehézségekre is számítanak, nem csak arra, hogy "ez az élet értelme és legjobb dolga".

2020. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudtok pozitív példát, hogy kit nézzek/kövessek?

Esetleg negatív példát, hogy ki az, akit mindenképp kerüljek?

2020. dec. 16. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit kétoldalú a dolog szerintem, mert aki sokat szerepelt valami miatt (vagy alapból híres volt valamiről,

Vagy csak befutott az interneten bloggerként, youtuberként mondjuk) , majd születik egy gyereke, akkor

Mivel belőle áll az élete 0-24, nem elvárható, hogy akkor ne tegyen ki onnantól semmit, meg akkor meg azért piszkálnák, hogy “minek rejtegeti”. Szerintem 1-1 kedves családi fotótól, vagy műtermi fotózástól nem lesz baja senkinek, a gyereknek sem. A másik dolog pedig az, hogy a gyerekből pénzt szerezni, rajta keresztül felkapaszkodni még akkor is etikátlan, ha amúgy azt a penzt rá költöd. Babával mindent el lehet adni, de tényleg mindent. Ezt kihasználva a reklám cégek keresik fel a nagy nézettségű anyukákat, majd gondolom ajánlanak egy összeget, egy fotóért, esetleg 1-2 storyért, vagy van, hogy hosszútávú együttműködésért. Ezek olyan összegek, hogy nagyon kevesen tudják visszautasítani. Ugyanitt mondom, hogy aki etikai okból hátulról, arcot eltakarva szerepelteti a gyerekét, reklámokban is,

Az ugyanúgy szerepeltetés, semmivel nem jobb, mint a többiek, de hihetetlen, mekkora erkölcsi magaslatról prédikálnak néha ezek az anyukák :D. Én azt mondom, lehet mutatni őket teljesen, nekem nincs vele nagy gondom, de a kevesebb több, és a reklámokból ki kellene hagyni szerintem a kicsiket. Azt viszont mélységesen megvetem és elítélem, aki a gyerek szülés után akar befutni 0-ról, a gyereket felhasználva-mutogatva nonstop, kizárólagos anyukás tartalmakkal. Persze ebből is van olyan ami informatív, pl. Kismamatorna, hozzátáplálás, stb., de ezeket maximum szakembertől fogadom el, nem egy 8 általánosos Juliskától az interneten, mindegy, hány követője van.

2021. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!