Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet változtatni azon,...

Hogy lehet változtatni azon, hogy ne érezzem magam olyannak, akit csak kihasználni lehet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést, lényeg, hogy kishitű vagyok, nincs elég önbizalmam. Mondok egy példát, ha összejövök egy olyan férfival, aki nagyon tetszik, akkor elkezdem magamat úgy érezni, hogy biztos csak szexet akar tőlem, többre nem is vagyok jó stb. Magamat alacsonyítom le, pedig ő többre tartana, de mivel ezt gondolom magamról, ezért elkezdek így is viselkedni. Pedig nem ez a vágyam, azt akarom, hogy szeressen, de egyszerűen ez van bennem, hogy engem nem lehet. Nagyon gáz, így nem lesz normális kapcsolatom.. Hogy lehet ezt leküzdeni?
2020. dec. 16. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerd meg jobban magad. Keress olyan belső és külső értékeket amiket te szeretsz magadban. Ne hasonlítsd magad másokhoz, nem vagy senkinél se kevesebb...Meg ilyen hasonló közhelyek, amik lényegében szerintem működnek.


És lehetőség szerint kerüld azt a közeget, ahol degradálnak téged.

2020. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!