Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért vonzódnak a...

A nők miért vonzódnak a drogos férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Mi a vonzó bennük?

2020. dec. 16. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Egy normális nő nem vonzódik drogosokhoz. Engem egyenesen taszítanak akik drogoznak.
2020. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem ismertem olyan nőt, aki drogosokhoz vonzódott volna, mi a f*sznak általánosítasz ennyire primitív módon?
2020. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem vonzódom drogosokhoz, sőt nekem is taszító.

Legfeljebb egy drogos nőnél jöhet ez be.

2020. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Normális nő az olyan mint a fehér holló?
2020. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
leforditom : a kerdezot valoszinuleg dobtak egy olyan ferfiert, aki talan alkalmankent fuvezik (??), es most haragszik mindenkire
2020. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát dobták egy drogosért. Fű egyenlő illegális kábítószer.
2020. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Modik, ha bevezetnétek egy olyan szabályt hogy minden egyes ostoba, nőkről általánosító kérdés után kéne fizetni 10 forintot, pár hét után úsznátok a lóvéban.
2020. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Sérült személyiségű nők vonzódnak drogosokhoz vagy alkoholistákhoz, majd ők megmentik őket, mellettük megváltozik.

Nekem soha nem volt szenvedélybeteg pasim, soha nem vállalnám be őket. Pedig én magam is az vagyok, egy 2 éve és 2 hónapja tiszta alkoholista. 4 évig ittam.

A problémám előtt sem kellett volna szenvedélybeteg pasi, most meg pláne nem, gondolom nem szorul magyarázatra miért.

2020. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

5-ös Nincs igazad.

Párkapcsolatban élek drogmentesen.


Mikor 18-20 éves voltam akkor néha jártam drogos partikra és feltűnt , hogy tele van jó csajokkal a hely és mindig totál lepukkant , drogos figurákkal voltak együtt.


Szintén volt egy szép barátnőm akinek az exe egy drogos volt és neki az volt a normális és engem tartott furcsának.

1 hónap múlva szakítottam is vele mert kiábrándító volt belsőleg a számomra..


Viszont sok lány imádja ezt , ezért nem tudom miért jön ide pár ember tagadni.

Mondhatod , hogy te nem vagy ilyen , de tudod, hogy vannak ilyen nők.


Ehelyett sokan kapásból tagadnak mindent.

Mire jó ez?


Attól még igaz ami igaz..

2020. dec. 17. 11:27
 10/14 A kérdező kommentje:

7-es

Neked fáj az igazság ..


Én azt vezetném be, hogy az a nő aki tagad, mindennek ellenáll azt büntessék meg.


Te azt gondolod, hogy neked alanyi jogon jár a kedvezmény és ha egy nő hibázott vagy hülye azt senki nem teheti szóvá mert az sérti az egódat ...

2020. dec. 17. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!