Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy emberről arc alapján, a...

Egy emberről arc alapján, a vonásai alapján meg tudnád mondani, hogy milyen ember? Mondják, hogy a szem a lélek tükre, meg hogy kiül a gonoszság az arcára.

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 11:18
 1/6 anonim válasza:
73%

Ez nem minden esetben igaz.

Ismertem nagyon aranyos, mosolygós arcú embereket is,akik egy életre tettek tönkre másokat

És ismertem szigorú, sőt komor arcú, első pillantásra ellenségesnek tűnőket is, akik segítőkészek voltak, megértőek és nyugodtak.

Nem minden az arc, hidd el.

És arctól fuggetlen, minél mézesmázosabb valaki, annál jobban vigyázz vele !

2020. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez teljesen hülyeség.

A leghíresebb tömeggyilkosok, pszihopaták, bántalmazó emberek kifejezetten vonzóak kinézetre, éppen ezért olyan "sikeresek" mások bántásában.

2020. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy például a csalók azért tudjál átverni az embereket mert a külső és a testbeszéd mást mutat mint a szándékaik.
2020. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Vannak 2 bites emberek, akikhez nem kell komoly emberismeret, náluk azért elég könnyen el lehet dönteni, hogy milyen emberek. Viszont a legtöbb ember azért ennél összetettebb és ha nem vagy jó emberismerő, akkor könnyen mellélőhetsz, ha csak a külsejéből próbálsz meg következtetni a személyiségére.
2020. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az első véleményét adom! Minél nyálasabb egy ember, annál gonoszabb!!

Sokan jól, kifejezetten jól fedezik magukat. Ám én egy nézésből sok mindent leszűrök, plusz ehhez megérzés alapon szoktam kerülni embereket, de komolyan.

2020. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TR75 ***** válasza:
0%

Én azt mondom, hogy általánosságban sokszor lehet következtetni erre-arra. Bizonyos dolgok kiülnek az ember arcára (lásd nevetőránc, homlokredő, szarkaláb, ajkak és társaik).

Persze nem mindig igaz, és simán tévedhetsz is, ha ilyesmire alapozol. De egyfajta előzetes felmérésnek jó lehet (amiből nem szabad konkrétan következtetni, csak elgondolkodni rajta).

A pszichopaták és társaik (sötét triád) szerintem pont a kivételek, mesterien palástolják a valódi énjüket.

2020. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!