Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gonosz emberek: ti szerettek...

Gonosz emberek: ti szerettek ilyenek lenni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, élvezem
Nem, magamat is gyűlölöm
Nem érdekel
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudom hogy gonosz ember vagyok?
2020. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom,hogy gonosz vagyok e

Igazából tök kedves és segítőkész srác vagyok,de kezd elegem lenni mindenből,ezért néha bunkó vagyok. Tudom nagyon nem jó.

2020. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Neha ram jon a rosszindulat, de gyulolom magam ilyenkor.
2020. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Értelmetlen a kérdés egyébként
2020. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem értelmetlen a kérdés. Én gonosz ugyan nem vagyok, de csináltam már gonosz dolgokat (oké nem olyan kaliberűeket, hogy pl megöltem vagy kínoztam valakit, csak apróságok) és élveztem.
2020. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Általában jól esik, de próbálom elnyomni magamban ezt az érzést, mert egyébként utálom magam miatta.
2020. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
De, értelmetlen, mert olyan, hogy "gonosz ember" csak a mesében van. A valóságban még egy többnyire kedves, jószívű ember is követhet el gonoszságot.
2020. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Én annyira gonosz vagyok, hogy nem is válaszolok! 😈
2020. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A jó emberség egy sérülékeny dolog. Sok jó embert szólnak meg az emberek minden szar miatt. Ha rossz ember vagy és ezt tanulod meg élvezni, akkor lepereg rólad, hogy ezek a szarzsákok mit magyaráznak, sőt, még élvezed is, hogy bosszanthatod őket. Nem vagyok benne biztos, hogy echte rossz ember vagyok, mert kifejezetten nincs bennem rosszindulat, de hogy sokkal egyszerűbb leszarni másokat és az érzelmi zsarolós rinyájukat és azt mondani, hogy igen, én egy szar vagyok, mondj újat, hátha meg tudsz hatni, az is biztos.
2020. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Sajna már észre sem veszem, hogy ilyen vagyok.
2020. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!