Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen légúti nyavalya lehet?

Ez milyen légúti nyavalya lehet?

Figyelt kérdés

Január óta megvan ez a vmi. Lerakódást érzek a légútjaimban, hol jobban, hol kevésbé. És valamikor enyhén sípol is a légzésem, ha az oldalamon fekszek. Nem köhögök, soha nem is köhögtem ez idő alatt, nem voltam lázas sem. Igazából rosszul nem vagyok tőle (még...), az erőnlétem még jobb is idén, mint az elmúlt években.

Ami még tünetem: nyáron felforrósodott kocsiba beülve a belégzés kellemetlen volt, ilyet sem tapasztaltam régebben.

Természetesen a Covid megfordul a fejemben, de hogy átestem volna rajta már januárban, annak kb. nulla az esélye.

40F


2020. okt. 5. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt kérdező. Ha még nem tette meg kérem forduljon orvoshoz. Ha már fordult orvoshoz vigye tovább az ügyet.
2020. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Covid
2020. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Asztma is lehet. A helyedben kérnék beutalót a tüdőgondozòba. Ott majd kitalálják mi a gond.
2020. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!