Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne nálád 1 fiola igazság...

Ha lenne nálád 1 fiola igazságszérum és tetszőlegesen beadhatnád 1 személynek, ki lenne az ? Minden féltve őrzött titkát elmondaná és minden kérdésedre válaszolna.

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Senkinek. Aki magától nem őszinte attól semmit sem akarok. Ha meg titkai vannak akkor oka van hogy megőrizte. Semmi értelme tehát.
2020. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy politikusnak, mikor élő adásban van. Csak nem tudom melyiknek.
2020. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
#2. Akkor már eleve felmerült benned, hogy hazudhat. És ha igen akkor azt is tudod, hogy mit és miért. Tehát ismét nincs értelme.
2020. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak.
2020. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbán. Kb két perc alatt megbukna.
2020. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Senkinek. Nem erdekel idegen ember titka. Paratlan erzekem van ahhoz,hogy tudjam ki hazudik nekem es a hazug emberek azonnal repulnek az eletembol. Innentol nincs ertelme az igazsagszerumnak.
2020. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: De biztos lenne olyan dolog, amit te se tudsz.
2020. dec. 18. 11:28
 8/11 anonim válasza:
Valami befolyásos, megbecsült, de valójában csak a hatalomnak élő és belül boldogtalan embernek ismerősi körben. Egyik gazdag rokonéknak gyógyszergyáruk van, a családban mindenki orvos meg jól menő valaki, mégis olyan szinten megy az acsarkodás egymás ellen, hogy a családi asztalnál sem tudják visszafogni sokszor magukat. Képmutató népség, na közülük legarcátlanabbnak beadnám, hogy utána mennyire lenne irigyelt és példaértékű az ember.
2020. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3:

De ha nyilvánosság előtt mondaná el az igazat a politikus, akkor vagy megbukna, vagy kénytelen lenne változtatni a politikáján.

2020. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Igen,biztos van olyan dolog amit en sem tudok. Ha csaladtag vagy kozeli ismeros titkot tart meg maganak akkor az azert van mert nem szeretne,hogy tudjak rola. En nem vayok annyira kivancsi termeszetu,hogy csak azert beadjak egy szerumot,hogy ne maradjanak elottem titkok. Nekem is van es senkinek semmi koze hozza.
2020. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!