Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak ha általában...

Mi az oka annak ha általában az emberek csak addig kedvesek amíg érdeke fűzi egy bizonyos dologhoz vagy üzlethez ? A pénz miért vagy mitől változtatja meg az emberek személyiségét?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Semmi koze ennek a penzhez ... akivel ugymeneted van, az nem az ismerosod ... csak az udvariasag jar neki, de amugy nincs barat felvetel ... ugyan ugy mint a penztartol valo tavozas utan reklamalni sem lehet ... az ugymenet utan az az elobbi partner akire meg mosolyogtam, felolem mar fel is fordulhat ... de a penzhez semmi koze :)
2020. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rakd válasza:
73%
Mert Önzők
2021. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
35%

A nők főleg ilyenek!


30/F

2021. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez is egy bizonyos emberfajtára igaz. Én azt vettem észre magamon, hogy vannak olyan emberek akikkel "el vagyok" de nem is kifejezetten szimpatizálok vele, de ha valami segítségre van szükségem néha van pofám felkeresni. Nem úgy kell rá gondolni, hogy szarok rá, vagy utálom. Csak jóba vagyunk, de nem az a "baráti" szinten, és kölcsönösen kérünk egymástól dolgokat, ezért szokták mondani hogy "jobb mindenkivel jóba lenni, ki tudja mikor lesz a másikra szükséged" Gondolok itt arra, hogy van 1 ismerős aki idegesítő, meg sokszor már nincs kedved hozzá, de nagyon jó asztalos szakember, és ismerettség alapján csinál neked egy bútort. Sajnos még azt kell mondani, hogy akit kihasználnak az egy nagyon undok dolog, de sok esetben kell hozzá egy kellő naivitás, vagy "csőlátás" hogy a másikat lehúzkodják. Sajnos amúgy ilyen a világ mostanság, mindegy mi az ára csak "ÉN" legyek boldog, meg én érezzem magam jól.
2021. máj. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem igazán tudom, de a világ tényleg ilyen lett. Nagyon individualista, mindenki csak magával törődik.


Talán régen törődtek kicsit az emberek a falujukkal a szomszédjukkal a vallásukkal, családjukkal, de manapság már csak magukkal.


Így ha te nem tudod őt segíteni akkor ott hagy, nem tart ki melletted, akár párkapcsolatban sem.


Szerencsére van egy pár kivétel, de nem sok.

2021. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!