Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kötelezően választanod...

Ha kötelezően választanod kellene a pénz és a hatalom közül, melyiket választanád? Nincs lehetőséged azt választani, hogy egyik sem kell, de mindkettőt sem kaphatod meg.

Figyelt kérdés

Ha egyiket sem szeretnéd, akkor légyszíves azt írd meg, hogy melyik taszít kevésbé, illetve, hogy miért!

Köszönöm a válaszaitokat!



2020. dec. 19. 12:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Most már értem, de ezek szerint van még mit tanulnom a világ működéséről.

Inkább nem gondolkozok tovább a pénzről és a hatalomról, egyiknek sincs sok köze hozzám. :D

Köszönöm szépen a válaszaitokat! (=

2020. dec. 19. 13:40
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Pénzt, hatalom nem érdekel.
2020. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vágyom arra,hogy parancsokat osztogassak,szóval egyértelműen a pénzt választom.
2020. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A pénz maga a hatalom, a pénz maga a fizikális testet öltött boldogság, olyan mint a csoki, ha van 1 tábla boldog vagyok ha van több tábla még sokkal boldogabb vagyok.
2021. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!