Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne az embereket a...

Hogyan lehetne az embereket a kompetenciájuk alapján csoportosítani?

Figyelt kérdés
Szeretném az embereket csoprtokra osztani, az alapján hogy miben a legjobbak. Például valakiknek a lexikális tudásuk a fő erényűk, másoknak pedig a fizikai terhelhetőségük. Ezek alapján szerintetek vannak olyan emberek akik nem tartoznak ezekbe a "csoportokba"? Milyen más csoportokba helyeznétek őket? Esetleg ha tudtok tanulmányokat, vagy oldalakat is csatolhattok amik erről szólnak. Én is folyamatosan keresek és kutatok a témában ( főleg angolul) de nagy segítség lenne a ti véleményetek is.

2020. dec. 19. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Hasonlóra gondoltál?

2020. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, valami hasonlóra köszönöm.
2020. dec. 19. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mi a ménkűnek kéne mindenkit valami skatulyába gyömöszölni?
2020. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Könyvet szeretnék írni, és kiváncsi voltam, másoknak mi a véleménye erről a dologról.
2020. dec. 21. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből esetleg statisztikát lehetne írni. Nem vagyok amúgy híve az ilyen csoportosításoknak, mert nem teljesen objektív. Két csoport meg amúgy sem elég. Én például ki is estem, mert lexikális tudásom nem a legjobb és a fizikai terhelhetőségem sem. Viszont jó a fantáziám, nagyon kreatív vagyok.
2020. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát vannak a nagy lexikális tudású emberek vs. a nagy fizikai teherbírásúak... És ebből lenne így könyv?
2020. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!