Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz akkor, amikor...

Mit csinálsz akkor, amikor egyáltalán nincs életkedved, és milyen gyakran fordul ez elő?

Figyelt kérdés

Mi az ami kiváltja belőled a kedvetlenséget? A napi rutinod, munkád ugyanúgy elvégzed, vagy ha van rá lehetőséged, inkább pihenőt adsz magadnak? Vagy olyan önfegyelemmel bírsz, hogy mindent ugyanúgy csinálsz, mintha semmi baj se lenne?


Köszönöm a válaszokat.



2020. dec. 19. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Megadom magamnak a pihenést.
Mindent csinálok ahogy eddig, mert muszáj.
Mindent csinálok tovább, mert erős vagyok.
Sosincs életkedvem, mindig csak bolyongok.
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szorongok
2020. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
nem adok ötletet
2020. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos velem gyakran előfordul, de mindent csinálok tovább, mert erős vagyok. Tudom, hogy ha hagynám, hogy elragadjon a negatív spirál, és kiszakadnék a mindennapokból, azzal még rosszabbat tennék magamnak.
2020. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Iszok
2020. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Velem is gyakran előfordul, és én is csinálok mindent úgy, mintha nem lennék kedvetlen. Igazából se nem azért mert erős vagyok, se nem azért, mert muszáj. Szimplán arról van szó, hogy mindegy mit csinálok, ugyan olyan kedvetlen maradok. Hiába tartok pihenőnapot, a kedvetlenségem ettől nem múlik el. Ráadásul így legalább elfoglalom magam, és nem csak úgy vagyok. Nem hiányzik, hogy a kedvetlenséghez még unatkozzak is.
2020. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Barkácsolok.
2020. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nálam az váltja ki, hogy nincs barátnőm. Eddig az életem minden részét meg tudtam oldani, ez az egy, ami nem megy. A passzív jövedelmemből gyakorlatilag életem végéig meg tudok élni, így már semmi nem motivál az életben, hogy bármit is csináljak. A karantén előtt még sportoltam is, mostanra már teljesen sétáló zombi lett belőlem.
2020. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Valami nagyot változtatok. Ha pl azért nincs életkedvem mert elfáradtam, pihenek. De olyan masszív 2 hetet. Ha azért nincs mert felemészt a sok feladat (pl tételek kidolgozása), nekiugrok, és egy szusszal végigcsinálom, akkor is ha nagyon rossz. Vagy ha nem is egy szusszal, de egyszerre akkorát haladok, hogy megnyugtató legyen.
2020. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

7# Szai!

Megkérdezhetem miből tudsz megélni?

Hogyan csináltad?

Meddig tartott?

2020. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9: A megfelelő időben kezdtem el bitcoint bányászni (2010-2011), utána pedig a megfelelő időben kezdtem el ingatlanokat vásárolni. Most meg a karantén odavágott az egyetlen költséges hobbimnak is (utazás), úgyhogy nem kell semmilyen különleges sikersztorira gondolni. Persze annyiból számíthat annak, hogy simán elszórhattam volna a pénzt több tízmilliós autókra meg vehettem volna medencés villát hatalmas fenntartási költségekkel, amik miatt sok lottómilliomos is leszegényedik.
2020. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!