Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már nem tudok szeretni?...

Már nem tudok szeretni? Egyáltalán, úgy érzem, semmi sem érdekel már! Csak arra vágyom, hogy leigyam magam, és semmin ne kattogjon az agyam.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz éven vagyok túl, elvesztettem a szüleim, elköltöztem... Magam helyett a páromra koncentráltam, mindenben kisegítettem, de ez már előző évben is így volt... Múlt héten úgy éreztem, helyreálltam, végre találtam új barátokat, elkezdtem új munkát keresni... egész héten az ünnepekre készültem, amit a párom is tudott. Erre szombaton közölte, hogy nem akar velem lenni. :( Persze összetörtem, egész nap beszéltük át a dolgokat, de nem értettem meg, mi baja. Másnap kedvesen ébresztett, mintha mi sem történt volna, és erőltette ezt egész nap, szokás szerint ő lett kiszolgálva. Ami szerelem nélkül baromság a köbön, minek tegyek meg érte mindent, ha nem fogok érte kapni semmit? De most így érzek mindenki iránt, lejöttem a közösségi oldalakról, sőt, a macskával sincs kedvem törődni, hisz papíron nem az enyém. Mintha az összes szeretet és törődés megszűnt volna létezni. Az se érdekel, önmagammal mi van, mi lesz. Pedig tudom, hogy ha egyedül vagyok, az milyen, piálok. :( Már munkában is ezen agyalok, mi lesz velem 11 napig? Még van 3 hetem kitalálni vmit, mit javasoltok? :(

2020. nov. 30. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Mondjak fel és piálgassak egyedül
Úgyis mindegy, piálgassak amíg ki nem rúgnak
Tegyek meg mindent, hogy maradjon mellettem a párom
Tegyek meg mindent, hogy ne maradjak egyedül
Legyek öngyilkos
Egyéb javaslat, ami lent lesz kifejtve
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van rosszabb. Elveszthetted volna a lakásod és fagyoskodhatnàl a híd alatt vagy ràkos lehetnel és várna rád egy csomó szenvedés a halálig. Tudom nehéz de próbáld meg értékelni azt ami még meg van és elkezdi agyalni a megoldáson. Hidd el helyre fog jönni minden ha teszel érte kitartás türelem és hála. Alkoholt felejtsd el, amikor én hasonló cipőben jártam egy kortyot sem ittam mert féltem hogy raszokok cigi stb ugyan ez. Mutasd meg hogy fel tudsz állni a padlóról. Nem nekem nem a szomszédnak vagy a kollégáknak hanem saját magadnak. Ne feledd mindenért mi vagyunk az ok. Hajrá!
2020. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ezt mivel érdemeltem ki, mi rosszat tettem?

Az otthonomat elvesztettem, most albérletben vagyunk és onnan mehetek akárhova. :(

Nincs életcélom, mindent és mindenkit elvesztettem.

2020. nov. 30. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az élet nem igazságos. Tudom, ez nem vigasztal, de nem gondolnám, hogy magadat kellene hibáztatnod. Rossz lapokat osztottak neked, majd lesz jobb is.


Egyébként jelenleg én is az üresség érzésétől szenvedek, és nem tudok hozzá tanácsot adni. Ennél jobb dühösnek, ingerültnek, szomorúnak is lenni, de az üresség már egészen új szintje a kínzásnak.

2020. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tud jobb lenni. Sose lesz családom. Már senkiben nem tudnék bízni, így barátaim sem lesznek. Kérdéses, hogy el tudom-e tartani magam... Vhogy nyilván lesz. Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 30. 14:37
 5/9 Bázis1980 válasza:

Szia. Kérj orvosi segítséget. Én brutális dolgokon vagyok túl, de egyszerűen nem engedem meg magamnak ezt a hihetetlen negatív, borus látásmódot. Ha vissza olvasod a válaszaidat láthatód magad is. Semmiben sem látod a jót?

Nem tudod mi az a küzdés, ami megerősít. Ami után ha legyőzted büszke és bölcsebb leszel magadra.

Értékes ember vagy. Lépj túl a szenvedésen.

Ha nem vagy szerelmes a párodba, ne legyél vele, csak azért , mert egyedül gyenge vagy, és félsz.

Kezdj el élni!!!

Te együtt lennél egy olyan emberrel aki csak az önsajnálatra képes? Ugye nem.

A párod szemével láttad már magad csak egyszer is?

Ha nincs hasznod belőle akkor nem szereted? A szeretet nem a maga hasznát keresi. Az nem szeretet. Önzés. Magadat szereted és nem a társadat.

Légy erős. Keresd Istent. Kapaszkodj belé. És változtasd meg az életed.

Hány éves vagy már? Itt az ideje, hogy el kezdj élni végre.

Csak nézz előre! Kérd az Isten segítségét minden nap és minden nap.

Végre Kezdj el élni!!!

2020. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ide akartál írni, de azért válaszolok.

Ahogy a 3-as rámutatott, ürességet éreztem. Nem azért voltam a párommal, mert egyedül gyenge vagyok vagy félek. XD És pont azért törtem össze, mert mióta küzdök és már büszke is voltam az elért eredményekre.

Nekem akkor abban a pillanatban elég volt a többiek kedves szavai, nem is reméltem, hogy ennyien szavaznak trollkodás nélkül. Valóban sugárzik az önsajnálat, mégis megvigasztaltak. Röviden. Hiába írsz sokat, ha semmi hasznos nincs benne. Nem megyek sem orvoshoz, sem Istenhez. Arról nem is beszélve, hogy eltelt 2 hét. :D

2020. dec. 13. 10:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2020. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. :) Viszont képtelen voltam a munkahelyen a kollégákkal jópofizni, a szociális távolságtartás ellenére karácsonyoztak kisebb csoportokban, de még az emailekre sem bírtam reagálni. :/ Újévi roham is nehéz lesz, de talán kipihenem magam addigra.
2020. dec. 22. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Hálisten
2020. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!