Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a külső alapján írélnek...

Miért a külső alapján írélnek meg egy embert?

Figyelt kérdés
Nő létemre nem vagyok valami szép, és nagyon fáj látni azt, ami a környezetembe folyik, sokkal elfofadóbbak és befogadóbbak a szép emberekkel, miért? Miért szeretik a szép embereket jobban, mint a kevésbé előnyös kinézetűeket, esélyt sem adnak.

2020. dec. 19. 23:25
 1/8 anonim válasza:
63%
Mert a TV is tele van az efféle jó kinézetű emberekkel, és ezt látják az emberek hogy ez a normális, hogy csak a helyes és csinos, jól öltözött emberek a menők.
2020. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Mert ösztönösen vonzódunk a szép emberekhez.

Te talán nem?

2020. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%
Ez igaz 2.
2020. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
így marad időd arra, hogy jó sok pénzt gyűjts, és ha már elég pénzed lesz, jönnek a jobbnál jobb palik is, ne aggódj!
2020. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Mert ép testben ép lélek. Aki csúnyácska, még ha nem is igénytelen, mégis az igénytelen benyomást kelti. Az utcán nem a kövérkés, rosszul öltözött, lófarkas nőt bámulják meg, hanem a csinos, sportos, magassarkúban billegőt, akiről süt a magabiztosság.

Javaslom, ha zavar, akkor menj el sminktanfolyamra, keress egy jó fodrászt, cseréld le a ruhatárad. HA zavar!

2020. dec. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ítéletet a benyomások alapján alkotunk. A külseje az első, amit egy emberből látunk, és ez az első benyomásunk róla.

Az esztétikumot összekötjük tudat alatt a harmóniával, az egészséggel és a jósággal.

2020. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szepseg relativ es amugy is rengeteg dolgon tudsz valtoztatni, hogy szebb legyel, csak penz es raforditott ido, energia kerdese az egesz.
2020. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A külső az amit először meglátunk, rögtön megnézik az embert, hogy néz ki, milyen a haja, mennyire ápolt, hogyan öltözik (korához alkatához képest). Tudsz praktikákat bevetni, hogy előnyösebb legyen a külsőd. De a megnyilvánulás nagyon fontos, én sokat tapasztaltam, hogy azzal is lehet tarolni. A kinézet nincs feltétlenül párhuzamban a belső értékeiddel. Aki veszi a fáradságot, hogy ezt megismerje, vagy épp csak egy kicsit belelát, az sokkal többre fog értékelni. Egy nagyon kedves megnyilvánulás a másik felé, egy mosoly egy figyelmesség vagy egy kis humor, sokat tud lendíteni. Rengeteg ilyet láttam már. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Én is voltam ilyen helyzetben, mint te kedves kérdező, átéltem én is.
2020. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!