Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyakozom ennyire a...

Miért vágyakozom ennyire a "tiniszerelem érzés" után?

Figyelt kérdés

Pedig volt benne részem, az viszont igaz, hogy csak úgy igazán 1x másfél évig.


Azonban azóta sem vagyok képes elengedni ezt a dolgot, mert annyira varázslatos volt számomra, és mai napig az, ha belegondolok, vagy látok ilyen párokat 16-7-8 évesen. Ez a gondtalan, bolondos, féltékenykedős, hülyeségeken veszekedős, versengős kapcsolat, barátnőkkel, haverokkal bandázgatós.


Nem érzem magam ilyen téren felnőttnek, mert egy komoly kapcsolatot unalmasnak tartanék, ahol a lány velem egykorú, vagy idősebb. Ahol már általában mindkét fél a hosszútávú jövőt tervezi, illik mellette maradni, a rokonok is mindkét oldalon elfogadják és úgy tervezik, hogy vele marad házasság stb. Mindkét oldalon már kopnak kifelé a baráti, haveri körök. Csak kettesben töltenek minden közös percüket. Ezektől egyszerűen a hideg is kiráz, és meg is bolondulnék, ha ebben kéne részt vennem.


Tudom, ez nagyon-nagyon beteges, és nem is várom el, hogy megértsetek engem. Azt is tudom, hogy megkapom majd azt, hogy "örülnél te neki, ha lenne egy olyan hosszútávú kapcsolatod". Nem, ebben a pillanatban tényleg nem örülnék neki. A pedofilságot is meg fogom kapni. Nem az sem vagyok, mert arról 14 alatt beszélhetünk. Én pedig 16+ról írtam. Azt is meg fogom kapni, hogy nem kellek senkinek a saját korosztályomban. De, lenne lehetőségem, de a felsoroltak miatt meghátrálok mindig.


Ennyire komolytalan lennék még? Nem értem meg agyilag? Kevés volt az a másfél év tizenéves koromban?


22/F


2020. dec. 20. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nagyon komolytalan, éretlen vagy, ha azt hiszed, hogy valakinek nincsenek barátai attól még, hogy rendes kapcsolatban, netán házasságban él. Ja és nem, nem kell úgy élniük, mint a sziámi ikreknek. Pont amiatt megy tönkre sok kapcsolat, mert a felek nem hagynak teret egymásnak. Ez nagyon fontos.
2020. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Talan egy cseppet eretlennek mondanalak korodhoz kepest, es ezt abszolut nem bantasbol. A tini szerelmet nem csupan egy 14 eves vagy akoruli lannyal tudod megvalositani. Az en velemenyem, hogy ami neked csak tini szerelem az lehet neki egy komoly dolog es ezzel nagy port is kavarhatsz vele kapcsolatban. Szerintem semmi gond nincs azzal ha te 22 evesen meg nem tervezel 125 gyermeket meg eskuvot stb, es en latom a kisse komolytalannak tuno futo kapcsolatok szepseget de ugy gondolom ezt meg tudnad talalni 18 ev koruli lanyokkal is. Konzervnyitonak lenni mar nem meno :)
2020. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na en meg negyven folott eltem meg a tini szerelmet. Annak idejen nem jutott. Ennyi idosen pontosan olyan erzesek fogtak el, meg is tortent, es a lenyege szerintem az is, hogy veget er, nagyon orulok, hogy megvolt. Csoda.
2020. dec. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az egész feelingből az hiányzik neked, hogy másra ne kelljen gondolnod. ismerős érzés, szerintem sokan vannak így ezzel, de majd változik. én most vagyok 28, kb. 25 éves koromig volt hasonló érzésem. elköltöztem otthonról nagy nehezen, és egyszerűen nem akartam megismerkedni korombeliekkel, mert nem szerettem volna összeköltözni, szülőkkel spanolni vagy közös családi programokra járkálni, minden olyan "szabályszerű volt". jó persze, sokan csinálják azt, hogy kitolják ezeket a dolgokat, amennyire lehet, de hosszútávú kapcsolat nem lesz abból, ha hónapokon keresztül csak találkozgattok, de fel sem merül, hogy esetleg komolyabbra fordítsátok. egy idő után az egyik fél meg fogja unni, és továbbáll.
2020. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!