Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van kint a bokátok?

Miért van kint a bokátok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látom, hogy cipő és kint az egész bokátok. Tényleg elhiszitek, hogy 10 év múlva nem lesz ebből gond? Azért feltételezem a lábfejedre szükséged lesz később is!

A másik meg ma reggel, kabátban és lábujjközös papucsban a boltban. Néztem is nagyot! Azért mégiscsak december van állítólag.



2020. dec. 20. 10:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Mi közöd hozzá? Az ő bajuk nem? :)
2020. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
15 évig motoroztam, sokszor rövid nadrágban és a térdeim már nem tudom használni. Szeretném, ha más nem járna így
2020. dec. 20. 10:34
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Azert mert divat a sportcipő, bokavillantos nadraggal. Ezek a lanyok, fiuk a divat szerint elnek. Szerintem kifejezetten szep egy ilyen szett (no vagyok, parom szerint ronda), de felvenni ilyen biztos nem veszek fel, mert azonnal megfaznek, felfaznek. Ha ők nem, akkor csinaljak csak. Attol mert par evig ezzel menoznek, meg nem lesz semmi bajuk.
2020. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Mégis milyen gond lehetne ebből? De most őszintén!
2020. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ízületi gondok pl
2020. dec. 20. 10:47
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Nekem speciel azért, mert nem mindig van nagy zoknim.

Azért ennek a veszélyfaktorát ne hasonlítsuk a motorozáshoz.

2020. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem lesz ettől semmilyen ízületi bajuk. Ez egy tévhit.
2020. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Nekem zetszik, de nem hordok így ruhát. Mindig jól feloltozom es igy is vannak izuleti problemaim.
2020. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
#2: És gondolom, neked is szóltak akkor az idősebbek... És te sem hallgattál rájuk. ;)
2020. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Ízületi gondok, persze. Ti tanultatok amúgy biológiát valaha is? Mert nem úgy néz ki. Csak legalább ne terjesztenétek a h.kékségeteket. Ez ugyanakkora oszobaság, mint hogyha valaki ropogtatja az ujját, akkor remegni fog és társai. Mar-már ciki ezekben hinni, de terjeszteni meg egyenesen gáz
2020. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!