Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van kint a bokátok?

Miért van kint a bokátok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látom, hogy cipő és kint az egész bokátok. Tényleg elhiszitek, hogy 10 év múlva nem lesz ebből gond? Azért feltételezem a lábfejedre szükséged lesz később is!

A másik meg ma reggel, kabátban és lábujjközös papucsban a boltban. Néztem is nagyot! Azért mégiscsak december van állítólag.



2020. dec. 20. 10:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen szóltak, ezért ha egy ember elgondolkodik rajta, akkor már talán jó :)
2020. dec. 20. 11:15
 12/22 anonim ***** válasza:
43%

A divat miatt. Kicsit furcsa, hogy aggódsz mások egészsége miatt. Ezzel az erővel háborodj fel azon, hogy az emberek nem hordanak sapkát télen (megfáznak), miniszoknyát viselnek a lányok (felfáznak), telefonoznak a fiatalok (elromlik a szemük és az ízületük), gyorsétteremben (pl: Meki) esznek tönkremegy a gyomruk...


Ha fentiek egyike sem igaz rád akkor jogos a felháborodásod, egyébként meg nem. Mindenki azt tesz amit akar és ez engem nem érdekel míg nincs belőle hátrányom.

2020. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
A többség vesz hozzá vastag zoknit.
2020. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%
Még nem volt pénzük téli cuccra és a nyári/öszi cuccokban járnak. Habár nagy telünk nincs is
2020. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pl azért, mert csak olyan gatyám van, amiből kilóg és téli cipőm is csak egy van, az is bokacsizma. Nincs pénzem újra, szüleim pedig nem fognak nekem venni.
2020. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Egész kamaszkoromban kint volt a derekam, és nem lettem felfázós vagy vesebeteg. Sőt, kimondottan jól viselem a hideget, nem kell 10 fokban pufidzsekit hordanom. 37n
2020. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
52%
28 éve motorozok és nem vigyázok a térdeimre, köszönik jól vannak. De pl. a frontra sem vagyok egyáltalán érzékeny ha létezik olyan. Sőt az ujjaim is ropogtatom kisiskolás korom óta és semmi bajuk azoknak sem. Szóval nem tudom, lehet genetikailag szerencsés vagyok. Rendszeresen járkálok mezítláb hideg sárban, hóban évek óta és azon a részen sincs semmi baj. Sőt orvost is csak jogsi újításkor látok. 41 F
2020. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17%

Minden cipom mezitlab hordom. Igy egyszerubb,nem kell zoknit parositani,keresni stb.

Sose faztam fel. Izuleteim rendben.

Csizmaban izzad a labam,foleg,ha bemegyek egy boltba. Sot meg igy is szokott cipoben. Azert a hosszu bunda megvan a kiscipohoz.



A motorozas veszelyes. En nem csinalnam.

2020. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
19%
Na ez roppant jó kérdés... Engem nagyon irritálnak ezek az egyedek. Hallod tél van nem nyár hogy kinnt legyen a bokád.... Komolyan imádom az ilyeneket.
2020. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%

mert jó

egyébként meg nem a te dolgod

2020. dec. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!