Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tört már el lábatok? Ficamodot...

Tört már el lábatok? Ficamodott ki már bokátok? Többi infó lejjebb!

Figyelt kérdés
írjatok sztorikat, hogy hogyan törtétek el, vagy, hogy hogyan ficamodott ki lábatok! köszi válaszaitokat.

2013. nov. 20. 17:11
 1/7 anonim válasza:
Szia,nekem jégkorizásnál tört el a bokám :) majdnem 2 hónapig viseltem gipszet,és naponta véralvadás gátlós szúrtam a hasamba..:)
2013. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogyan? megcsúsztál? valaki ráment???
2013. nov. 22. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, holnap egy hónapja, hogy eltörtem a bokám egy tornaóra folyamán. Most is éppen gipszben van a lábam (Járógipsz).
2013. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló! Én is pont jégkorizás közben törtem el a lábam XD Csak én nekimentem a bátyámnak véletlenül és rosszul estem el! :D
2013. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Csak én nem kaptam szurit mert korhatáron vagyok (12) és, ha felpócolom a lábam és pihenek, akkor nem lesz semmi (ezt mondta az orvos) és még fekvőgipszem van.

2013. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a térdem ficamodott ki.Karate edzésen elestem és kibicsaklott.ELvittek kórházba,ahol hyelrerakták.3 hétig gipszben volt.Utána még két hétig sántikáltam.Kellett járnom gyógytornára is.
2014. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen,2 hete leestem a lóról,es reccs.. xD most fekvőgipszem van,majd lesz járó.nagyonnagyon fájt
nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!