Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bízik még 2020-ban...

Miért nem bízik még 2020-ban sem az emberek elég nagy része az elektronikus dolgokban? Miért ragadnak le még mindig a papírnál?

Figyelt kérdés
Persze csak úgy értelmezhető a kérdés, hogy azok közül, akiknek rendelkezésre áll ez a lehetőség. De miért idegenkedünk az elektronikus úton megkapott határozattól, mikor ugyanolyan bizonyító, mintha ugyanaz papíron lenne. Miért megbízhatóbb, ha "van papírod is"?
2020. dec. 20. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert egy rosszkattintás és már el is tűnt. Ez főleg az idősebb generációra jellemző. De meg is értem őket. Nem egyszer volt hogy mellényomtam, majd 3 órámba telt visszahozni.
2020. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ah, nem is kell, hogy idősebb legyen, nekem egy csomó visszaigazoló papírom tűnt el - munkához kapcsolódó ráadásul -, mert meghalt a laptopom, és winchestert kellett cserélni benne.
2020. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tom, nekem nincs bajom az ügyfélkapuval.


Szerintem azért félnek tőle, mert jaj, feltörik, ellopják, nem értenek hozzá.

2020. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem értenek hozzá. A fizikai papír ott van előttük. Ha egy windows ablakot bezárnak, már képtelenek újra megnyitni.
2020. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
#3: És ez nem alaptalan félelem. De a techb*zik arrogánsan állnak azokhoz, akik joggal paranoiásak...
2020. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

A papír a kezedben, azaz a birtokodban van.

Az e-mail fiókodhoz való hozzáféréssel nem Te rendelkezel. Az egy szolgáltatás, ergo nincs a birtokodban. Egy ingyenes fiókot ráadásul bármikor meg is lehet szüntetni, ez az EULA-ban is szerepel.

2020. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én már inkább a papírtól félek. Elveszik, sosem találom meg. Ha viszont mondjuk e-mailben, ügyfélkapun küldenek valamit, az akkor is meglesz, ha a számítógépem meghal, és minden adat elveszik róla.

Munkahelyemen az a gyakorlat, hogy az iktatóban minden bejövő-kimenő levél minden oldalát beszkennelik. Nem egyszer ők tudtak kisegíteni, amikor nem találtam egy levelet.

2020. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!