Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A környezetetetekben meddig...

A környezetetetekben meddig élnek átlagban a falu/város masszív alkeszei?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kinek a halálát várod?
2020. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy egy porckopás, vagy gerincbántalom hogy meg tudja nyomorítani egy ember életét, ők meg vedelnek napi több liter lőrét 30-40 évig, szerintem egész sokáig; kb. 70-75 éves korukig. Egy ideig “konzerválódnak”, vagy hogy mondjam, de utána egyszerre kilyukad a gyomruk, vagy megjelenik háromféle rák a szervezetükben és 1-2 év alatt meghalnak.
2020. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám tudtommal 60 és 65 között volt (azért nem tudom pontosan, mert sosem ismertem személyesen).
2020. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Örökké!
2020. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig bírják, de ne felejtsd el, hogy közben kegyetlen mód lebutulnak és legyengülnek fizikailag (nem mindegyik, genetika ugye), s általában aki iszik az mellette tolja a cigit vagy kábszert. Sokáig bírják, bár inkább szenvednek és roskadnak magukba, mert másokat/mást hibáztatnak mellette (szerintem, ismertem sajnos pár ilyen embert). Grátisz hogy kialakul mellette nárcizmus de kőkeményen. Úgy hogy igen, ha sajnálod őket akkor a karod is elveszik, ha megveted őket vagy nem foglalkozol szegényekkel akkor meg szívtelen vagy. Rehab kellene nekik, meg egy környezet változás, amit rohadt nehéz itthon elérni. (Korona előtt is így volt.)
2020. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 senior10 ***** válasza:
100%

Hát változó, volt olyan aki 40 éves korába egyszer csak nem kellt fel reggel. De inkább az a jellemző amit az 5-ös ír. vagyis, hogy elég sokáig elvagyogatnak de egyszer csak mentálisan és fizikálisan annyira leépülnek, hogy kb élőhalottak lesznek.

Előjön nálunk mindenféle gyomorprobléma, illetve abból adódóan éri őket mindenféle baleset, hogy a fizikumuk kb egy általános iskolás 5.vagy 6. osztályoséval vetekszik.

Volt olyan csávó aki egy januári este a kocsmából hazamenet totál bebaszva elesett a templomkertben és elaludt. Volt vagy közel minusz 15 celsius körül, meg jó szeles este is volt (volt vagy 20 éve ez az eset) Nem hűlt ki végzetesen de a bal lábáról az összes újját el kellett távolítani, fagyási sérülés miatt.

Mondjuk ennek a csávónak ez pont jó volt arra, hogy észhez térjen, mivel azóta egy kortyot se iszik.

2020. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
A legfiatalabban meghalt akit ismertem (unokatesóm volt) 43 évesen itta halálra magát, a legidősebb (egyik nagybátyám) majdnem 90 de még él és virul és persze vedel. Kisváros, elég nagy a szórás.
2020. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!