Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tönkreteszi az...

Szerintetek tönkreteszi az embert a masszív otthonülés?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Csak akkor, ha nem azért ül otthon, mert ott érzi magát a legjobban és nincs is igénye másra (van sok ilyen ember is, őket nyilván nem teszi tönkre a dolog).
2019. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
igen
2019. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
határozottan
2019. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak ha kényszerből van otthon és egyébként alap esetben zabszem a seggében típus aki mindig menne valahova. Ha alapból ilyen személyiség, nem szeret csavarogni, nem szeret emberek közt lenni, nagy tàrsasàgban, annak jót tesz az otthonlét. Èn is ilyen vagyok egyébként. Ha 2-3 havonta egyszer kimozdulok bőven elég. Remekül megvagyok otthon a sajàt kis dolgaimmal elfoglalom magam. Persze nyilvàn azon túl , hogy munkàba dolgozni eljàrok.
2019. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Engem, nem tenne tönkre:) Elég a mókuskerékből és a stresszből. Egy évig simán kibírnám.
2019. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem jár ki bulizni, meg ilyesmi, az nem tud tönkretenni. De ha nem jár ki szószerint sehova, csak bent rohad a házban, még csak nem is szokott sétálni, keveset mozog, az már elég rosszul hangzik.
2019. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Én a depresszióm miatt csak otthonülök már lassan 2 éve. Ez a túlzott zárkózottság,annyira nem visel meg. Nagyon ritkán mozdulok ki,de alapból nem szeretek. Leginkább csak játszok a számítógépen,de semmit nem romlottam agyilag.
2019. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Részben igen, mert ha esetleg közösségbe keveredik az illető, akkor ott nem feltétlen fogja magát jól érezni, 1-2 szabályt, dolgot nem feltétlen fog tudni.

Azonban ha otthon ül, és ott tartalmasan leköti magát, akkor az jó

2019. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!