Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, a magyar vagy...

Mit gondoltok, a magyar vagy az amerikai lányok a lazábbak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
#8-as, jol teszed, hogy lelepsz es sok sikert. En is tervezek lelepni, ha mar semmi sem fog ide kotni es visszafizettem az allamnak a tartozasomat.
2020. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a magyar nők többsége tényleg barátságtalan, tuskó.
2020. dec. 21. 00:02
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnek dugni és masztizni, mindkettőt előszeretettel teszik közzé a legnagyobb csatornán. (Amatőr kategóriában) Ilyen szempontból a magyar nők inkább a koreai/ japán/ héber alig találni amatőr hölgyeket, persze még így is több. Két magyar lány van, egyik már csak a hangjával kb egy dedós izgul fel rá (joi videókat csinál) A másik a testét vállalja, arcát nem, ő nagy tehetség lehetne, mert a hangja is kellemes, csak az irányvonala nem jön be, lábfétis nem az én világom.
2020. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
59%
Az emberek mindenhol egyformák. Itthon is és kinn is bebasznak és megkúratják maguk. Ez természetes
2020. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is az amerikai lányokra szavazok. Sokkal kevésbé görcsösek mint a magyarok. Ez mondjuk igaz a férfiakra is. Egy holland, francia, dán is sokkal lazább mint mi magyarok általánosságban. Valahogy az egész gondolkodásuk más, sokkal pozitívabbak.


Érdekes, hogy egy kérdés alatt én vagyok a harmadik válaszoló aki kivándorlásra készül, mondjuk én csak Nyugat Európáig megyek. A kivándorlós válaszolóktól kérdezném, nektek mi a célország??

2020. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#8 adom
2020. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
#15 egy ideje Ny.E-ban tanulok főiskolán. Minden ugyanolyan, mint otthon, csak kevesebb a fehér ember. Ugyanúgy felkelnek reggel, mennek a dokgukra, aztán meló után haza. Hétköznali emberek. Amúgy pont a germán népeket tartják általában hidegnek, de gondolom otthon úgy láják a külföldet, mint a szomszéd füvét.
2020. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!