Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy gondolatja bárki, hogy...

Hogy gondolatja bárki, hogy férfias lelőtt állatok mellett pózolni?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal, mire elkezdte hatalmas lelkesedéssel mesélni, hogy ő egyébként rendszeresen jár vadászni, hatalmas szenvedélye. Mire magamhoz tértem volna a sokkból, már büszkén mutogatta a tipikus lelőtt állat melletti pózolós fotóit és videót is csodálatos tetteiről. Maradjunk annyiban, hogy ez az én morális értékrendemmel, világnézetemmel és gondolkodásommal összeférhetetlen, így nem is volt kérdés az ismerkedés lezárása. Ezt vele is közöltem, teljesen normálisan.

Ezután vállalhatatlan hangnemben beszélt velem, próbálta igazolni, hogy ez mennyire férfias, és teljesen rendben van, amit csinál. Egyszerűen nem értem.



2020. dec. 21. 00:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem férfias, hanem undorító. Egy mocskos gyilkos.
2020. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

A vadászat Magyarországon egy szükséges rossz. Mivel nincsenek komolyabb ragadozók ezért őzike, disznó, szarvas vígan élné a világát ha nem lennének kilőve, és iszonyat károkat csinálnának.

DE amit a tipikus vadász csinál annak nem az a célja, hogy kordában tartsa az állományt, még nem is az, hogy a vadász és családja megegye a vadat, hanem az, hogy a kéjgyilkos idióta kirakhasson egy darab hullát otthon a falra.


Szóval igazad van.

2020. dec. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem adja meg az állatnak a tiszteletet.
2020. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az ilyen halott állattal pózolós képekről mindig az jut eszembe, mint a menő autókról. Olyan, mintha a homlokára írná, hogy "kicsi a pöcsöm".
2020. dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig is elítéltem a sportvadászatot, mikor a lelőtt állatból csak pózerkedést tudnak haszonként kihozni, az ritka szánalmas.

Amúgy erről ez jutott eszembe:

[link]

2020. dec. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Játszottam ilyen játékkal telefonon, kipróbáltam nem kötött le. Anno a számítógépre kerestem játékot és belefutottam ilyen vadász játékba, egy szarvas volt a dobozán, és akkor én ezt nem tartottam érdekesnek, csak néhány év múlva teljesen felcsigázott, hogy védtelen állatokra lődözhetek, nagyon frusztált lehettem, hogy ezt izgalmasnak véltem.
2020. dec. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, talán ha egy vadászkéssel ugrana neki medvéknek, arra azt mondom oké, egyenlőek az arányok és tényleg sok tesztoszteronra utal, de attól, hogy egy másodperc tizede alatt gyilkolásra képes eszközzel több tíz/száz méterről meglő valaki egy őzet vagy egyéb állatot, ami amúgy sem tudna/akarna bántani még egy 10 éves gyereket sem, valahogy nem tűnik hősi tettnek számomra.
2020. dec. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem férfias, de régen az volt, amikor még max. lándzsákkal vadásztak élelemszerzés céljából. Ezekből az időkből maradt vissza ez a ma már téves gondolkodás. Valamint a vadászat drága "sport", esetleg az anyagi helyzetére is fel akarja hívni a figyelmet, aki ilyen fotókat készít.
2020. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

egy esetben tudnam elfogadni, de meg akkor sem orulnek neki : ha kint elne az erdo kozepen, es a lelott allatt lenne az ossz taplalekforrasa, mindenet felhasznalna, es ilyen modon harmoniaban elne a termeszettel, mert csak annyit vesz el ami az eletbenmaradasahoz kell.


de gondolom ezek a fiuk nem a tinderen ismerkednek, szoval ez tolem is egy hatarozott nem lenne

2020. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a formában mindenképp gáz.Kettessel egyetértek.
2020. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!