Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Debrecenben miért olyan...

Debrecenben miért olyan igénytelenek a közmunkások hogy az utcán pisilnek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

A munkaszervezők feladata, hogy biztosítsa nekik, hogy hova menjenek, ha szükségük van. Persze vannak, akik lusták. Akadnak köztük prolik, akiknek ez természetes, hogy odacsinálnak, ahol vannak.

Mint a fővárosban, a romkocsma-negyedben.

2020. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Mert mindegyik valami zsákfaluból jön fel melózni, és azt hiszi még mindig ott van.
2020. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert a munkáltatójuk nem biztosít számukra mobil WC-t.
2020. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És még a nyilvános mosdók is zárva vannak a vírus miatt. A munkáltatójuk nem biztosított illemhelyet, de ne foglalkozz velük, legalább neked nem kell emberek előtt pisilned.
2020. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Én is pisiltem már utcán, bár nem nagyon szoktam, nem a legjobb. De mikor olyan helyen jön rá az emberre egyszerűen nem tud hova menni, ha tartani nem tudja akkor meg baj van. Ha hozzád csengetne be valaki, hogy beengednéd-e pisilni, mit mondanál??

Sok helyen még egy kocsma sincs a közeleben, ahova esetleg beugranál, gyorsan. Ha nincs sehol nyílvanos wc vagy mobil wc akkor megis hova menjen??

De nem csak Debrecenben van ez, hanem mindenhol. Én falusi vagyok, itt sincs semmi ilyen nyílvános wc, ha Debrecenben vagyok (egyetem miatt) akkor meg megint nem sok választási lehetőség van, ha éppen rossz környéken jön rá az emberre. De nyíregy is ugyan ez.

Nézz körbe a neten évek óta cikkezgetnek az ilyesmikről, hogy sehova nem tud az ember menni pisilni, mert nincsennek nyílvános wc-k vagy nagyon elszórtan.

2020. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát én nagyon környezetvédő vagyok, és mániákusan vigyázok a környezetem tisztaságára, de én is pisiltem egy hete a belvárosban, mert rám jött, és az égvilágon minden zárva volt, ahova be lehetett volna menni: közintézmények, orvosi rendelők, éttermek, kocsmák, és a nyilvános WC-k is!

Ez nem igénytelenség, hanem kényszer!

És nagyon igaz: a munkáltató kötelessége a pisilés normális megoldásáról való gondoskodás!!!

2020. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj és megalázó számukra, hogy nem végezhetik el a dolgukat emberhez méltó körülmények között. Képzeld el, ha nagy dolga van, hova menjen? A munkáltató köteles ezeket a feltételeket biztosítani.
2020. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Ha a munkáltató nem biztosít nekik erre lehetőséget, mégis mit csináljanak? Csengessenek fel hozzá pisilni?
2020. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehol az országban nincs megoldva ez a kérdés a közmunkásokkal (sem)!

Egy férfinek még csak-csak van lehetősége üríteni, de mit csináljon egy kivezényelt nő???! Vagy ha épp nagydolgozni kell?

Nem a közmunkások a hibásak, hanem egyértelműen a foglalkoztatójuk!

2020. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak decemberben csinálják ezt, én nyáron is láttam már ilyet.
2020. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!