Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az oltáspárti emberek miért...

Az oltáspárti emberek miért agresszívak, személyeskedők? Ennyire félnek, simán bunkók vagy ezért direkt fizetnek nekik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Miért tahók az oltásellenesek? A) mert ennyire buták, együtt jár b) mert ennyire buták, egyitt jár..ü
2020. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

És mondjuk aki nem szeretné magát beoltatni az miért oltás ellenes?


Azt nem lehet rá mondani, hogy szkeptikus az oltással szemben?

Ez egy teljesen természetes dolog, hogy valaki fél az oltástól.


Én is tartok tőle és nem is fogom beadatni de nem azért mert oltás ellenes lennék, csupán úgy ítélem meg, hogy van 3 opció:


1. Nem oltatod be magad ezzel vállalod a vírus támadásának a következményeit


2. Vállalod az oltást és nem kell tovább tartanod a vírustól, cserébe viszont előfordulhatnak ismeretlen mellékhatások a vakcina "újkelete" miatt


3. Nem oltatsz viszont cserébe egészségesen étkezel, fogyasztasz többféle vitamin készítményt és mozogsz napi 1 órát az egészséged megőrzése érdekében, ezáltal csökkented a koronavírus fertőzés kockázatát.



Én a 3.opciót hatékonyabbnak vélem mint egy olyan löttyöt ami akár meg is ölhet.

2020. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Általában nem vagyok oltásellenes, sőt... de covid elején azt mondták, évek múlva lesz vakcina, aztán egyszerre kijött hatvan.


A tesztelés meg nem tudom, hogy megy ilyenkor. Szedek 3 féle gyógyszert. Bevizsgálták, hogy ez befolyásol-e valamit?

2020. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #8-as.


Én írtam a 7-es választ..hiába van több, mint 8 általánosod, úgy látszik, nem érted az iróniát..azt sem értem miért vetted magadra, amikor nyilvánvaló, hogy a kérdezőnek szólt.

2020. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
9essel tökéletesen egyetértek! Oltassátok magatokat és legyen kötelező az oltás!
2021. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!