Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit vajúdnak ennyit a december...

Mit vajúdnak ennyit a december 24-i nyitással/enyhítéssel? Az az 1 este nem tök mindegy?

Figyelt kérdés

Annyit kínlódtak ezzel míg nagy nehezen megszülték a döntést hogy dec 24-én este (de csak aznap este) enyhítenek-és nincs kijárási, lehet menni misére ..... annyira nagyon fontos ez??

Az az egy szaros este? Nem értem őszintén nem.


Kit és miben korlátozott volna, ha marad minden ahogy volt és nincs éjféli műcirkusz álvallásosság a templomokban?


2020. dec. 22. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Fent kell tartani a látszatot hogy mi egy nagyon keresztény ország vagyunk nagyon keresztény vezetőkkel és a kereszténység mindennél fontosabb.
2020. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ja értem. biztos van aki ezt el is hiszi. mifelénk ilyen nem lakik ugyan, de biztos van.
2020. dec. 22. 10:10
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Nem kötelező semmi...


Maradj otthon, és ezzel is fejezd ki ellenzékiségedet! :-D

2020. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

miközben az egész karácsony az ókori mezo/sumer napkultusz újjáélesztése. egy csalás.


ma azt mondanánk erre: plágium.

2020. dec. 22. 10:11
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy a kereszténység miatt csinálják.

Inkább a "jó rendőr" effektus miatt. Meg rengeteg embernek fontos, hogy ne legyen egyedül Szentestén.


Belefér valószínűleg, legalábbis azzal számolnak, hogy kevesebb kárt okoz ez a "görbe este" (durva ezt gy leírni, de ide jutottunk), mint amennyit az okozna, ha ezt is megtiltanák.

2020. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"mint amennyit az okozna, ha ezt is megtiltanák."


ugyan mi lenne. ugyis mindenki oda megy ahova csak akar.

2020. dec. 22. 10:15
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát az idős, konzervatív keresztény nénik szavazatára számít a Fidesz🤷🏼‍♀️😏


Amúgy szerintem ez inkább arról szól, hogy tudja mindenki, hogy a kijárási korlátozást 24.-én mindenki megszegte volna, ha a fél országot megbűntetik karácsony este akkor abból nagy felháborodás lett volna.

2020. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Vallásos nem vagyok, de örülök neki, hogy szenteste nyugodtan vacsorázhatok együtt a családdal, és nem az órát kell nézni, főleg, hogy 24-én éjszakai menetrend van eleve, ki tudja, hogy jutnánk haza.


Alapvetően tartjuk a dolgokat, nem látogatjuk körbe a családot, nem utazunk vidékre, bár szerettünk volna. Anyámmal viszont egy városban lakunk, ő egyedül él, örülök neki, hogy így nem lesz egyedül szenteste (ottalvás egyikünknél se opció).


Egyébként meg az embereknek semmi se jó, eddig azon ment a rinya, hogy karácsonykor családozni akarnak, most meg megy a hiszti, hogy egy estére minek...

2020. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
2. Rengetegen elhiszik, meglepődnél.
2020. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

"Egyébként meg az embereknek semmi se jó"


Tipikus. Sokan mindenbe politikát látnak és kevernek, és akkor aztán van sapka, nincs sapka.

2020. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!