Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit főz karácsonyra?

Ki mit főz karácsonyra?

Figyelt kérdés

21F vagyok. Anyukám a következőket főzi:


December 24 szent este napján Csütörtökön: töltött káposzta, halászlé, rántott hal, sült kacsa, párolt káposzta, Diós-mákos-kakaós-túrós-bejgli.


Másnap azaz december 25-én pénteken: Húsleves, rántott hús, töltött csirkemell sajtal sonkával, fasirt, francia saláta, kaszinó tojás, sonka tekercs, rizs. És sütemény francia krémes , mezes krémes lesz. És lesz üdítő : cola, fanta narancs, bodza, ennyi. Ti mit főztök?


2020. dec. 22. 17:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Es ezt mind egyedul csinalja anyukad?? Szegeny. Segits neki.
2020. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Én magyar vagyok de nalunk is lesz bőven kaja. Nekem nem fáradság a családomra főzni. Szeretem megadni az étkezések módját.
2020. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Muszáj megírnom! Jelentettem a 11-es válaszolót, aki a “Ja, cigányok vagytok, akkor nektek a munka az nem ismerős” választ írta. Undorító rasszista!
2020. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

24. délben fácánhúsleves és mákos kalácsfelfújt, este pisztráng sütve, krumplipürével és somlói galuska

25. töltött káposzta, gyümölcssaláta, kókuszgolyó

26. kacsa sütve, rizs, gesztenyepüré

2020. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A romák nagyon jól főznek és sokfélét. Örülök neki, hogy ilyen jó a konyhájuk.
2020. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Semmit, mert fekete karácsonyunk lesz idén
2020. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 zeynep soydere válasza:
7%

töltött káposzta, rántott hus, meg ilyesmmiik.

SÜTI: hatlapos, mézes kalács, curros, isler , túros süti stb.............

2020. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

25 re átjönnek a szüleim meg a nagymamám, feleségem csinál majd kaját, úgy beszéltük meg, hogy csirkemell töltelékkel, hozzá krumpli lesz meg valami savanyúság, leves is lesz még nem fix de valószínűleg grízgaluska leves... Sütit is süt majd, piskóta tortát vajkrémes csokisat, nagyobbik lányunknak lesz a születésnapja, ilyet szeret. Én meg valamilyen kalácsot sütök a szüleimnek, majd kitalálom Milyen legyen. (Halászlét nem csinálunk, nem eszik a gyerekek, a hurkát én nem szeretem, a töltött káposztát sem, bejgliből van itthon mákos de azt csak én eszem), 24-edikém a feleségem szüleihez megyünk el, majd reggel veszek pár pékárút, kakaós csigát stb, ott olyan kaja lesz amit nem nagyon eszünk meg. Ebédre majd útközben a mekdrájvban megállunk úgy időzítem az utat ebédidőre.

26 meg esszük ami marad, vagy van egy csomó mirelitünk, 20 kiló csirkemellem van, most töltöttem fel az egyik fagyasztót pár napja.

2020. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

24: halászlé, töltött káposzta, bejgli.

25: tejfölös csirke, rántott csirke.

26: paradicsomos gomboc.

2020. dec. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
13-as! Jól tetted! Undorító, hogy némelyik magyarból még ilyenkor is egy ilyen kérdésnél elő jön ez a rasszista vér🤮
2020. dec. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!