Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vásároltok már karàcsonyra...

Vásároltok már karàcsonyra ajándékokat? Mindösszesen mennyit szántok rá?

Figyelt kérdés

Allandoan azt làtom mintha sima hetköznapok hétvégék lennének senki nem jàr nagy pakkokkal, az üzletekben nem ajandekokat vasarolnak hanem vacsoràra valot stb az emberek.

Mintha egy masik bolygon élnék ahol nincs is karàcsony.

Igy nekem semmi hangulatom sincs valahogy. Ugy is van még 1 hét munkahét is minimum.



#ajandekvasarlas ütemezese
2020. dec. 13. 08:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Itt sem futnak karàcsonyi témàk mintha mégcsak december sem lenne
2020. dec. 13. 08:12
 2/20 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
83%

Én látom, hogy sokkal több az ember a boltokban.


Én még nem vettem semmit, de csak jelképes dolgokat szoktunk (süti, szaloncukor, ilyesmi), csak a gyerekek kapnak nagyobb dolgot, azt viszont közösen veszi az egész család.

2020. dec. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mindent megvettem (férjem, lányunk, mindkettőnk anyukája)
2020. dec. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
A baratnőmnek vettem. Reszemrol ennyi a karacsonyi ajandekvasarlas.
2020. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igazábol en szabit is kivehetnék vásárolni jövöhéten.

Azt sem tudom hogy rázzam fel magam.

A végén ott àllok majd mindenki elött "mamuszban", mint egy sima hétvégén.

2020. dec. 13. 08:30
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb ember online vásárol most, én múlt héten rendeztem le mindenkit, már ki is hozta a futár, kb 70 ezer értékben vásároltunk idén ajándékot.
2020. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
A mi családunk nem szokott ajándékozni,semmire nincs szükség,hülyeséget meg nem akarunk venni. Ez tavaly meg is volt beszélve,de a féjrem családja ennek ellenére vett ajándékot. Anyósék is,sógorom is,meg a keresztanyja is. Égtem mint a rongy és mérges voltam,mert nem ez volt megbeszélve. Így idén mindenkinek vettünk valamit. Mivel született babánk,így mindenki kap egy bekeretezett,újszülöttkori fotót és mellé mást is. Cirka 50 ezerre jött ki mindenki ajándéka. Nem hiányzott,de még egyszer nem akarok ott állni a nagy semmivel,ha ők meg vesznek valamit.
2020. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Én mindenkinek vettem egy nagy mogyorós Milkát. A tescóban 700ft így is 10 ezret fizettem értük. Becsomagolom és ennyi. Belefáradtam ebbe a telefonálgatásbs,hogy ki mit szeretne. Én meg kapok 3pár zoknit. Szóljon a családrol és a szeretetröl ez az egész. Én boldogan elvagyok,ha senki sem ad csak egy ölelést és együtt jólérzi magát a család egy napig.
2020. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
5, megértelek. Annyira más a hangulat, mint korábban... Mászkálni szoktunk a városban, láttam, mit bámul meg a férjem a barkácsboltban, mit szaglászik a lányom a drogériában. Most egyedül megyek vásárolni, hamar, gyorsan, nem nézelődünk... Kevesebb az inger, és az a kevés is más.
2020. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tavalyi karàcsony nekem elvitt sokat.

Most meg sajnàlom is rà mert örömet nem is okoz szinte.

Jelképeseket veszek most es inkabb rokongyerekeknek veszek jobb dolgokat.

2020. dec. 13. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!