Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostmár komolyan mondom...

Mostmár komolyan mondom elegem van mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel összejöttem és ennek van egy báttya.

Mindketten versenyszerűen sportolunk és mielőtt megismertem volna ezt a lányt én ezzel sráccal már találkoztam egy párszor ellenfélként meccseken.

Az a helyzet, hogy kettőnknél soha nem volt meg a kölcsönös tisztelet.

Rengetegszer összeszólalkoztunk volt, hogy már karunkat lendítettük ekkor szétválasztottak minket és egyszer meccs után amikor elmentek a sporik már tényleg egymásnak estünk és a társaknak kellet megint szétválasztaniuk.

Így hát ja ez akkor derült ki amikor bemutatott engem a lány otthon és én bár felismertem őt és próbáltam magamba rejteni ezeket a dolgokat a lány miatt de neki ez nem sikerült ott abba a pillanatban mi fszt keresek itt meg takarodjak a húga közeléből meg stb. Nem részletezném mi volt utána a szülei mindkettőnket leültettek és volt egy béke kézfogás de mindenki érezte, hogy ez nagyon erőltetett dolog ez és folytatódni fog. És igazából valahányszor megyek hozzá és ott van a srác hát, hogy is mondjam egyszer már nekem akart esni de szerencsére a lány tud hatni rá és eddig elkerültük a nagyobb bajt de nagyon érzem, hogy itt nagyon lóg egy verekedés már a levegőben. Sztetek el lehet valahogy kerülni?

Nem segít a helyzeten az sem, hogy továbbra is egy bajnokságban vagyunk így biztosan fogunk még játszani egymás ellenfeleként.

Mondjuk már csak egy alkalommal mert mindketten kiöregszünk mert utolsó évünk van szóval még ezt lehet kibírjuk de akkor is.

Valahogy baj szagot érzek.


2020. dec. 22. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Te ne menj a lanyhoz. Jojjon o at hozzad.

Majd vegyetek ki egyszobat vagy minigarzont magatoknak es koltozzeletk kulon.


Milyen sportot csinaltok? Box ? Mma? Kempo? Szoval,ha nem sakkozo vagy sifutok vagytok,keruljetek inkabb a szemelyes kontaktot. 😁

2020. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi bajotok van egymással. Mert az, hogy ellenfelek vagytok, nem jelenti, hogy ellenségek is.
2020. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

“Van egy lány akivel összejöttem és ENNEK van egy báttya.”


Ez elég bántó. Nem “ennek“, hanem NEKI.


Amúgy meg bàtyja van. :)

2020. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Mindketten kézilabdázunk. Az egész azon alapul, hogy amikor először találkoztam vele akkor vitatható körülmények között a mi a csapatunk jött ki győztesen.

Sokszor visszakerült hozzánk a labda mert állandóan kétszer indulást fújt a spori nekik.

Aztán épphogy így is nyertünk egy góllal amit a végén dobtunk és ezt a csapattal eléggé megünnepeltük és akkor odajött hozzánk ez a gyerek, hogy remélem büszkék vagytok magatokra csaló férgek.

Ekkor én odaléptem hozzá, hogy mi a bajod te kis hisztis nem tudsz veszíteni?

És akkor arcba köpött és adott egy pofont és amire neki mentem volna a társak lefogtak de a sporik látták az egészet és felírták a jegyzőkönyvbe a történteket és eltiltották pár meccsre.

Ezután még találkoztunk egy párszor de innentől kezdve mindig ölre mentünk egymással.

2020. dec. 22. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt le kell boxolni.
2020. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felnőtt módjára is eltudnátok intézni ezt.
2020. dec. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!