Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz-e, hogy szinte az összes...

Igaz-e, hogy szinte az összes 40 éven túli egyedül élő nő kibirhatatlan, sértődékeny, rigolyás, rögeszmés, alkalmazkodásra képtelen és iszonyú ízléstelenül öltözködő ember?

Figyelt kérdés
Én több ilyen szingli idősebb nőt ismerek, aki most karácsonykor siránkozik, hogy nincs senkije, és egyedül fog meghalni. Olyat is ismerek, aki sütni-főzni se tanult meg, mondván úgysincs kire főzni. Nincs semmi hobbija, semmi újat ki nem mer kipróbálni, és mivel már szinte az összes rokonja meghalt, barátnője sincs, próbálja magát elfoglalni valahogy. Most kitalálta, hogy ingyenes bébicsősznek áll egy másik városban élő rokonnál, akik persze ezzel maximálisan (vissza)élnek, és állandóan ugráltatják.

2020. dec. 25. 11:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%

Én elvált anyuka vagyok, a volt férjem szerint sosem volt olyan jó élete, mint mellettem. Vita nélkül váltunk el, biztosítom számára, hogy a gyereket annyiszor lássa, ahányszor akarja. Sütni, főzni tudok, nőiesen öltözöm. Az igaz, hogy most már nagyon válogatós vagyok, de ez belefér, hiszen egyedül is jól elvagyok. Általában tudok alkalmazkodni, kompromisszumot kötni, de egy elrontott házasság után, ahol én alkalmazkodtam mindig, azt hiszem érthető, hogy olyat keresek most már, ami megfelel mindkettőnknek és nem adom lejjebb. Ha örökre egyedül maradok, saját felelősségem, vállalom.

Szóval nem minden negyvenes nő ilyen, amit írtál, de látom, te egyetlen nő alapján messze menő következtetéseket akarsz levonni, mert attól jobban érzed magad. Lelked rajta.

2020. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
77%

Aki ilyen mint ahogy írtad az nem véletlen, hogy egyedül van.

De ez igaz a másik nemre is.

2020. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Pont ugyanúgy igaz, mint az, hogy minden 16 éves kamasz ész és védekezés nélkül dug mindenkivel, iszik, dohányzik, a szülőt nem tiszteli, nem tud normálisan kommunikálni. Több ilyet is ismerek.
2020. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem igaz.
2020. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
80%
A sértődékeny az áll. Soha többé senkinek sem engedem meg, hogy taposson rajtam.
2020. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanannyira mint az hogy a negyvenes pasik mind sörhasú, alkesz bunkók, akiknek fő ékük a kőművesdekoltázs, és akik a tévé előtt focimeccset bámulva,seggüket vakarva böfögve töltik az időt, a nőket szidva, mert nem kapnak pi.nát... Vagyis lehet hogy akad ilyen, de nem mindegyik tahó paraszt.
2020. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
98%
"Alkalmazkodásra képtelen" - mégis, mihez, kihez kéne alkalmazkodni? Fogatlan, hájas, impotens, öreg, nyíratlan körmű, büdös pasikhoz?
2020. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Ismerek még egy tanárnőt, aki régebben több kollégájával is összejött max. egy éjszakára, de most már tényleg nincs senkije se, így hát unalmában inkorrekt módon állandóan szivatja a diákjait, nincs más szórakozása. Egy másik, nem túl dekoratív nőnek senkise volt jó, pedig voltak próbálkozók, de ő nem akart felvállalni például egy kapcsolatba hozott óvodás gyereket. Mindhárom nő közös tulajdonsága, hogy egyik se egy szépség, de még ráadásul hihetlenül szörnyen ódivatúan, vagy épp elképesztő színvilággal tudnak öltözködni.
2020. dec. 25. 11:58
 9/45 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, a nők szidásán kívül van célja a kérdésednek? Nő vagy ,aki így erősítgeti az egóját? Vagy faszi akinek nem jut nő, és élvezi ha szar alaknak állíthatja be őket?
2020. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%
És te, kérdező,aki a másik nemet szidod és általánosítasz, más életében vájkálsz, te hogy nézel ki, miért nem kellesz senkinek? És honnan tudod, hogy egy ismerős tanárnő a diákjait szivatja, vagy hogy ismerős nőknél kik próbálkoznak, kiket küld el, kiket nem? Bámulatos, hogy bele látsz életekbe, és ezek mindig csak negyvenes, senkinek sem kellő egyedülálló nők....mondd csak, ha itt hazudozol, nagyítasz, ferdítesz, gyűlölködsz, pletykálsz másokról karácsonykor, akkor te ettől jobban érzed magad?
2020. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!