Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a dolgok,amiket úgy...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Mik azok a dolgok,amiket úgy neveznek hogy cigány és/vagy zsidó rasszjegyek?

Figyelt kérdés
Rájöttem arra,hogy így kell megkérdeznem itt ezeket a dolgokat,mert bennem állítólag meg vannak mind a cigány,mind a zsidó rasszjegyek és ezekre büszke is vagyok.

#rassz #rasszjegy #zsidó rasszjegy #zsidó rasszjegyek
2020. dec. 25. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
tolvaj, hazug - tényleg büszke lehetsz
2020. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Rasszokba külső, látható tulajdonságok alapján soroljuk az embereket. Pl. a bőrszín, nagy méretű orr, esetleg még az öltözködés..

Ha már belső tulajdonságokat, általánosító tetteiket társítunk hozzá az nem rassz. Csak sokan nem ismerik a szavakat..

2020. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mondom ezt én, akinek nem sikerült leírni ezt a rövid szöveget se, mert kijavította a marha okos gép.. fail! :D
2020. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Naná hogy a legelső válaszoló egy régi hamis megszokások embere,aki szerintem úgy írta meg a kérdésemre a választ,hogy nem is írt választ,csak vádaskodik ahogyan szerintem leginkább a szélsőségesen gondolkodó személyek szoktak és szerintem ezen nem is lehet megsértődni és ezt a válaszomat is megosztom mindjárt a Facebook Közösségi oldalon a kérdésem link-jével együtt.
2020. dec. 25. 16:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második és a harmadik választ is és én büszke vagyok arra,hogy tudom mit jelentenek ezek a szavak,hogy rassz és rasszjegyek,de gondolom ez kitűnt abból is ahogyan feltettem a kérdésemet és amiket még aláírtam :-)
2020. dec. 25. 17:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es fejtsd ki a kulso ismertetojegyeket reszletesen.


A ruhazatot is. Mindkettonel.

Erre van szuksege a Kerdezonek.

2020. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pontosító választ Kedves Hatodikként válaszoló,már csak azért is,mert nekem valóban azokra lenne szükségem,ugyanis kis korom óta mondják rám,hogy látszik rajtam a cigány származás,egyébként az Édesapám a részben Cigány származású és volt már egy öreg cigány aki beszélgetés közben azt mondta,hogy ő látja rajtam a cigány származást és zsidó vonásaim is vannak,az Édesanyám Nyugodjon Örök Nyugalomban és Békességben pedig a részben zsidó származású szülőm és talán 2020.májusában vagy júniusában vagy júliusában egy öreg cigány azt írta nekem Facebook oldalon,hogy szerinte látszik rajtam a kárpáti cigány származás,de azt kifelejtette hogy ezt honnan látjas.
2020. dec. 25. 22:34
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Már nem mertem részletezni, pedig szerintem semmi sértő nincs ebben, hiába is gerjesztik egymás ellen az eltérő genetikájú embereket:

Zsidós vonás pl. klasszikusan a nagyméretű orr, vallási ruházatuk és pajeszos frizura viselése, esetleg a szemek állása, ahogyan mozognak, pásztáznak és felmérnek mindent, a már-már túlságos érdeklődés. Még talán bizonyos tipikus hivatások vállalása is ide sorolható, amely öltöny viseléssel jár: mint az érme és régiség kereskedelem, becsüsség, és egyéb pénzforgalommal foglalkozó munkák.

Cigányos jegyekből egyértelmű lehet a bőrszín (nem olyan barna, mint a délebbi néger népeké, sokszor inkább kissé rezes jellegű sárgás-barna szín), szélesebb ajkak, sötétbarna szemek, kalap viselése, sok gesztikulálással való beszéd, maga a testtartás ahogyan beáll az ember fotózáshoz, esetleg képeken látva a túldíszített otthoni környezet. Hölgyeknél az állatmintás és nagyon színes ruházat jellemző, a klasszikus népviseletük, uraknál fux (kirívóan nagy méretű aranynak tűnő vagy valódi aranylánc és egyéb ékszer) viselése, gazdagságra utaló jelképek, tárgyak viselése és felmutatása, családtagok egymáshoz mért távolsága, bizonyos látható szokások pl. náluk a férfi nem visz szatyrot és a gyermekeit. Az arcból nem tudok több konkrétumot mondani, azt látni kell! :)

2020. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a legutóbbi választ,részletesnek tűnő,de annyit azért szeretnék hozzá tenni és kérem ne legyen belőle sértődés,mert nem sértésnek vagy hasonlóan szánom és erről nem tudhat bárki,elfelejtettem hozzátenni azt hogy például nálam az arcom alapján elmondta nekem egy másik zsidó személyeket ismerő személy,hogy az arcom bizonyos részei és nem az orrom,a füleim.
2020. dec. 26. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezek itt zsidok kepei. Probald meg kielemezni vagy megtalalni a hasonlosagot:

https://www.youtube.com/watch?v=nFYd78mlfHQ

2020. dec. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!