Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szavazzatok! Szerintetek mi...

Szavazzatok! Szerintetek mi az a külső hatás/tényező, ami egy embert leginkább tud akadályozni az előrejutásában/boldogulásában az életben ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Gazdasági válság
Középsúlyos, súlyos egészségügyi problémák/rendellenességek
Természeti katasztrófák, klímaválság
Emberi rosszindulat, intrikusok ténykedése, gáncsoskodása
Tudatmódosító szerek: Drogok, alkohol
Környezetszennyezés
Bűnelkövetők (gyilkosok, rablók, pedofilok stb.. )
32 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Még egy ember életében is teljesen más területen/időben/helyzetben is más lenne a válasz, nemhogy egyénenként...


Engem speciel az emberi kapcsolatok így 4. jelöltem, de mondjuk ha egy földrengés ledöntené a házam és 100 km-ről a szüleimtől kellene dolgozni járnom és nulláról lakhatást biztosítani, az nagyon gátolna minden másban is

2020. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem saját maga
2020. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: A kérdésben ki van emelve, hogy milyen KÜLSŐ hatás. Direkt így tettem fel a kérdést, így a " saját maga" ebben az értelemben véve nem releváns.
2020. dec. 25. 21:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Drog, alkohol.Ezt jelöltem.

Bár ez nem külső hatás.Aki ezeken él, az saját magát akadályozza.

2020. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: Szerintem valamilyen szinten az alkohol és a drog is külső hatás, hiszen az embertől független dolog.
2020. dec. 25. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:

A kulso hatas is egyik embert osztonzi, a masikat pedig letori, tehat sajat maga lehet sajat maga legnagyobb ellensege, ketteske jol latja.

Nagyobb kulso negativ hatast mint Stephen Hawking kevesen kaptak, de o panaszkodas helyet azon dogozott, hogy elerje, amit akar.

2020. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj nem értem.

Nem élek driggal, alkohollal, tehát nem akadályoz.Létezik mind kettő.Tőlem függ, hogy magamhoz veszem vagy sem.

A természeti katasztrófa külső tényező amit nem tudok befolyásolni.Pl egy tornádó.

Na az elvinne a P....ba

2020. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo te viccelsz? Az alkohol, ha megiszod, belso hatas, ha bekened vele a hajad, kulso hatas.
2020. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as: Én úgy értem, hogy az embertől független valami pl az alkohol, és azért külső hatás, mert kívülről visszük be a szervezetünkbe. De javíts ki, ha nem így van.
2020. dec. 25. 22:05
 10/13 anonim ***** válasza:

De ÉN nyúlok droghoz,alkoholhoz, ÉN szo.patom saját magam

Ez nem külső hatás , hacsak nem nyomják le a torkodon a boros üveget

2020. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!