Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "személye, ruházata, viselkedé...

"személye, ruházata, viselkedése vagy egyéb tényező okot ad arra. " Milyen lehet a ruházata annak akinek amiatt nem adnak bérautót?

Figyelt kérdés

Egy autóbérlő cég weblapján az alábbi szöveg van:

Milyen lehet a ruhája személye viselkedése stb. valakinek hogy emiatt nem kap autót?

Pl. ha 50 migránst magam előtt terelve megyek autót bérelni akkor nem adnak mert az gyanús? Vagy mégis mi?


FIGYELEM! Tisztelt leendő ügyfeleink!


A megnövekedett embercsempészet és/vagy bűncselekmény elkövetése céljából történt bérlésekre való tekintettel, fent tartjuk a jogot arra, hogy akár az előre lefoglalt autó átadását is megtagadjuk, amennyiben a bérlő személye, ruházata, viselkedése vagy egyéb tényező okot ad arra. Ilyen esetben semmiféle kártérítést nem fizetünk.


2016. dec. 13. 14:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk csadorban, a derekadon kézigránát füzérrel akarsz bérelni egy csukott, jelzések nélküli kisbuszt.


Szerintem semmi felháborító nincs a kiírásban, ráadásul meg is indokolták.

Lapozz, vannak komolyabb problémák is az életben!

2016. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Neked lehet gondod ha ebben a "Milyen lehet a" kezdetű kérdésben felháborodást látsz, és arra érzel indíttatást hogy utasítgass másokat mikre gondolhatnak és mikre nem, miken kell túllépniük és mivel foglalkozhatnak gondolatban..
2016. dec. 13. 14:58
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Öröm neked válaszolni ...!

Szimpatikussá tetted magad kérdező!:D :D :D

2016. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Ruházat: pl. sáros vagy véres ruhával nem hiszem, hogy beülhetsz egy bérelt kocsiba.

A viselkedésed lehet ideges, feszült, feltűnő.

Egyéb tényező: látszik, hogy ittál, nem látszol mentálisan beszámíthatónak.

2016. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Hát ha neked az a szimpatikus, aki nem gondolkozik el valamin hanem egy utasításra lapoz mert pl. Afrikában éheznek, ő meg nem...

Van más kérdés is, esetleg olyan amire érdemben válaszolni is akartok, s nem lapoztatni akarjátok a kérdezőt. Miért ezzel a kérdéssel kell foglalkoznotok, ami helyett lapoztatni akartok? Miért nem ti lapoztok ha annyira helyesnek tartjátok a lapozást?

2016. dec. 13. 15:11
 6/37 A kérdező kommentje:

"Ruházat: pl. sáros vagy véres ruhával nem hiszem, hogy beülhetsz egy bérelt kocsiba.

A viselkedésed lehet ideges, feszült, feltűnő.

Egyéb tényező: látszik, hogy ittál, nem látszol mentálisan beszámíthatónak."



Igez ezek jogosak, csak csak azt nem értem, egy embercsempésznek véres sáros lenne a ruhája? Nem éppen az ügyek ezere nagyon aki ilyen haszonban dolgozik, ilyesmi kétes ügyekkel?

A feszültséggel az a gondom, ha valaki életében először bérel autót az feszült lehet...

Az alkohol pedig mindennemű migráns helyzettől függően kizáró oknak kellene lennie. Mondjuk a szennyezett ruha is akár vég akár sár.

Szóval ilyen okok miatt akadtam el. (és van más problémám is és képes vagyok továbblépni csak érdekel a kérdés - azért tettem fel.) (tudom, minden alkoholista azt mondja bármikor abba tudja hagyni az ivást s az első lépés az he felismeri sulyosan függő, lehet akkor én meg ettől a kérdéstől függöm sulyosan, s mégis éptelen vagyok továbblépni max. itt elhangzott utasitásra)

2016. dec. 13. 15:16
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nem éppen az ügyek ezere nagyon aki ilyen haszonban dolgozik, ilyesmi kétes ügyekkel? "

Igazából még sosem csempésztem embert, de úgy gondolom, hiba csúszhat a számításba akármikor. Pl. egy hetek óta kóválygó ember beszennyezheti, beszagosíthatja a te öltözékedet.


"A feszültséggel az a gondom, ha valaki életében először bérel autót az feszült lehet... "

Hát én nem, lehet, hogy te ilyen típusú személyiség vagy, hogy egy ilyen dologtól feszült legyél, de a többség azért nem ilyen. Ne sértődj meg, de a kényszeres, vagy autisztikus emberek szoktak ilyen kérdéseknél komolyan megtorpanni.

2016. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Én azt nem nevezném, komoly megtorpanásnak ha valakit érdekel valamiről mások véleménye...
2016. dec. 13. 15:35
 9/37 A kérdező kommentje:
(sok kérdésnél merül fel itt benned a komoly megtorpanás, vagy csak valamiért ez a téma váltotta ki ezt benned?)
2016. dec. 13. 15:36
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Az akadékoskodásod váltotta ki belőlem. :D Vagyis, hát szerintem mindhárom válaszadóból. :)


Ha további ötven lehetséges indokot felsorolnánk a kérdésre, te mindegyikben találnál kivetnivalót. Ezért kérdeztem, hogy máskor is ilyen kényszeres vagy-e. De ez költői kérdés természetesen.


Talán az a legegyszerűbb, ha felhívod az autószalon, és megérdeklődöd, hogy milyen ruházatot vegyél fel és előre szólsz, hogy te alapból feszült vagy mikor először csinálsz valamit, és akkor már nem leszel gyanús, ha előre szólsz nekik. :D

2016. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!