Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesti multiknál mennyire...

Budapesti multiknál mennyire kizáró tényező egy jelöltnél, ha sok tetoválása van?

Figyelt kérdés

IT szektorban dolgozok és nagyon régóta akarok tetoválást (jelenleg még nincsen egy sem) és ahogy ismerem magamat, könnyen előfordulhatna, hogy elszaladna velem a ló és az első tetoválás után jönne a második, aztán a harmadik és így tovább... 2 alkaromra szeretnék egy-egy részletesebben kidolgozott, nagyobb tetoválást.


Megnehezíteni ez későbbiekben a munkakeresést?


2020. nov. 22. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Sosem volt ebből hátrányom. Pedig nincs szabad hely a karomon.
2020. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
(szintén it-ben dolgozom)
2020. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván embere válogatja.

Nekem van szénné tetovált raktárosom. Attól még, hogy szerintem baromság ilyen mennyiségű tetoválást csináltatni, az ő dolga. De mindenki elnéző.

2020. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a kézfejemre akarom tetováltatni a vatos locos kezdő betűit, hogy úgy tűnjön mintha ültem volna sitten :)
2020. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
IT-ban szerintem nem probléma. Talán jogász meg hasonlóknál, de már ott se feltétlen.
2020. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy barátom aki vezető beosztásban dolgozik. Multinal igaz nem IT részleg hanem beszerzés. Tárgyalások meg minden ami ide tartozik.


Tetovált mindkét karja azért ez látszik is sokszor. Sose volt hátránya belőle.

2020. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!