Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy szeretted, barátod,...

Ha egy szeretted, barátod, vagy ismerősöd nyerne 1 milliárd Ft-ot, akkor örülnél, vagy irigykednél ? Őszintén !!!

Figyelt kérdés
Fel tudnád-e dolgozni lelkileg, hogy míg te dolgoztál 40 évet, ő pedig pl még csak 10-et, mégis ő lett milliárdos ?

2020. dec. 26. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy hogyha a barátom vagy ismerősöm nyerne :DD

Ha haver nyer akkor vennék neki pezsgőt, de szerintem onnantól kezdve ő állna minden kocsmázast, nagyon boldog lennék, meg megcsinálhatja azokat a dolgokat amiket mindig is akart.

Ha ismerős nyerne nem érdekelne, ha olyan ismerős akit utálok akkor nagyon felcseszne a dolog hogy annak a rohadéknak ekkora a szerencséje.

2020. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel biztos egyedül leszek, de én egyáltalán nem irigyelném, inkább félteném. Ennyi pénzt nem egészséges csak úgy nyerni, nagyon erősnek és megfontoltnak kell lenni ahhoz, hogy jól jöjjön ki belőle az ember. Persze, valószínűleg meg se tudnám.


Viszont ha olyan 50 millió körül nyerne, azt irigyelném.

2020. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Vigyáznék a mentalitására, nagyon nagyon tönkre tudnak menni a nyertesek mert nem tudják kezelni. A lottózás közben nem érsz meg jellemben a sikerhez.
2020. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne.
2020. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Bevallom őszintén: én bizony csak irigykednék! :D

Tudom, hogy nem szép dolog, de hát ilyen jellemem van, nincs mit tenni.

2020. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pretorius25 ***** válasza:
Örülnék ha egy barátom nyerne, és kíváncsi volnék mit kezdene a pénzzel. Mert sajna hallottam egy olyan átlagszámítást, hogy a lottónyertesek ( tök mindegy h mennyi milliárdot is nyernek ) másfél év alatt a seggére vernek a pénznek. Ezért volnék kíváncsi h az adott barátom ezt a számítást cáfolná, vagy erősítené. Pl.: Én nyernék, ( nem szoktam semmilyen szerencsejátékot játszani, de most tételezzük fel... )és kitudódna, akkor a barátaim mindenképp elveszíteném. Ha nem adok nekik pénzt, akkor azért, ha adok, akkor pedig azért, mert hogyhogy csak ennyit? Vagy esetleg egy életmegváltoztató mennyiségű pénzt adnék, ők eltékozolnák, aztán jönnének még. Hogy bocs elfogyott, tudnál esetleg kölcsönbe? Én meg mondanám h bocs de nem! Akkor megint én leszek a szemét h nem adok. Tehát így se ugy se maradnak meg a barátok. Aki meg minden barátnak ad, egyszercsak azon kapja magát h volt pénz nincs pénz... Tehát önmagával ba..ik ki!
2022. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!