Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha az ünnepekkor egyszerű...

Gáz, ha az ünnepekkor egyszerűen nem tudok aludni és már nagyon kész vagyok ettől?

Figyelt kérdés

Az elmúlt éjjeleken alig aludtam valamit, mert annyira csikart a hasam az ételektől (sajnos egy ideje mindentől rosszul leszek, amit nem én csinálok magamnak, de nem volt még lehetőségem kivizsgáltatni). Ma rokonoknál alszunk, jelenleg hatan vagyunk egy szobában, hárman 6-kor kelni fognak, és ketten úgy horkolnak, hogy ezt füldugóval sem lehet bírni. A fürdőszoba ajtaja 1 méterre van a matracomtól. XD Úgyhogy nem elég, hogy ebben a zajban képtelen vagyok alvásra hangolódni, még azon is ki vagyok bukva, hogy 6-kor fel leszek verve a többiek által, akik közvetlen mellettem fogják a WC-t is húzkodni. Beteges ez az egész, de már full kész vagyok idegileg, egyáltalán nem tudtam élvezni az idei karácsonyt, annyira kialvatlan vagyok. :(


Utálom magam emiatt az egész miatt...



2020. dec. 27. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem így nem buli, pláne nem aludnék 1 szobában hatodmagamban egy rokonom kedvéért sem
2020. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Vegyél a patikában laktáztablettát, az a csikarás nálam a tejterméket tartalmazó ételeknél van, lehet, hogy neked is laktózzal van bajod. Ha bekapsz evés előtt laktáztabit, akkor semlegesíti az ételben lévő laktózt (tej, tejföl, tejszín).
2020. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Senki kedvéért nem hagynám magam kizökkenteni a komfort zónámból ha az éjszakai alvásomról van szó. Akkor maradok itthon.

Amúgy minden marhaságra rá lehet venni, de az alvás az szent.

2020. dec. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Mekkora az a ház vagy hány embert hívtak meg, hogy ennyien vagytok egy helyen?

Sok mindent nem tudsz tenni, bírd ki ezt a napot, jövőre pedig ne menj sehova. Magadat ezért ne utáld és ne tartsd gáznak, nem tehetsz róla (vagyis csak annyiban tehetsz, hogy elmentél hozzájuk, de valószínűleg "kötelező" volt a család miatt).

Próbáld kerülni az olyan ételeket, amik elronthatják a hasadat. Ez igazából bármi lehet, ezt csak te tudhatod. Válaszd a könnyed ételeket, pl egyszerű piskóta, a levesnek csak a leve stb.

2020. dec. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

9 felnőtt van, és még kisgyerekek, a nappaliban aludtunk, mert máshogy nem fértünk volna el. Nyilván az egyik anyuka ment külön szobába a gyerekekkel, meg a vendéglátó házaspár a másik hálóba. Így voltunk 11-en de a kicsi gyerekek nem jelentenek szabálysértést.


Amúgy túléltem az éjszakát, sikerült 6 órát aludni.

2020. dec. 27. 08:41
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát, nekem ez nem lenne ünneplés. Annak az lenne az értelme, hogy jól érezzem magam. Nem tudom, hány éves vagy, de jövőre én rászánnék pár ezrest egy panzióra...
2020. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os ugye tudod, hogy erre nem volt lehetőség idén? Egyetemista vagyok egyébként, családdal mentem.
2020. dec. 27. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ezt valóban elfelejtettem. :) De mivel az jött le a kérdésedből, hogy ez nálatok a bevett módszer, a válaszom releváns.
2020. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

9# A válazsod Nem releváns

hanem csak találgatás volt :)

2020. dec. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetemista vagyok egyébként, családdal mentem."

Felnőtt ember vagy, úgy töltöd az ünnepeidet, ahogy csak akarod. Persze mindennek megvan a következménye, az ára, ha úgy tetszik. Gondold át, hogy jövőre is így szeretnéd-e majd, vagy máshogy. Megvan az előnye annak is, ha a családdal lehetsz - de másnak is.

Mellesleg azért ha hat órát így is sikerült aludni, akkor annyira azért nem is volt gáz. ;-)

2020. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!