Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudtad magadat megszere...

Hogyan tudtad magadat megszeretni? Mi az, ami segített benne?

Figyelt kérdés
Néha azt érzem, hogy sohasem leszek képes rá.
2020. dec. 27. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő önismeret fontos, hogy harmóniában legyek önmagammal és jól működő emberi kapcsolataim legyenek. Hogy megtaláljam, miben tudok kiteljesedni, milyen munkát végezzek, megtaláljam a hobbit, amiben szárnyalhatok és amit élvezek csinálni. Helyes önismerettel reálisan tudom magam értékelni, se túl negatívan, se túl pozitívan. Megtanulom, hogy álljak ki önmagamért, de nem kell mindent magamra venni.
2020. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- Megismertem magamat.

- Megértettem, hogy a legtöbb negatív dolog, amit a múltban tettem, nem gonoszságból, hanem abból fakadt, hogy nem tudtam akkor rá jobb megoldást.

- Célokat állítottam fel magamnak, és azokért minden nap teszek valamit.

- Megtanultam elfogadni a rossz tulajdonságaimat - azzal együtt, hogy igyekszem leszámolni velük.

2020. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sport és az, hogy sok területen sukereket értem el és éreztem, hogy képes vagyok elérni dolgokat
2020. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érj el célokat. Ne más miatt, hanem magad miatt. Csináld közösen mással. Beszélgessetek, nevessetek, aktívan amihez kedvetek van.
2020. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudtam.

A szakmai sikereimet valamennyire magam is elismerem (néha úgy gondolom nem eléggé, jobb vagyok, mint általában gondolom), de egyéb területeken egyszerűen nem tudom elfogadni magam. Sem külsőleg, sem belsőleg és ezen képes is vagyok összeveszni másokkal:)

2020. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!