Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják az emberek...

Miért nem tudják az emberek rendeltetésszerűen használni a társkeresőket?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Badoon vagyok fent és egyszerűen röhelyesnek találom a dolgot. Férfi vagyok. A nők 90% semmi bemutatkozást nem ad meg, de még érdeklődési kört sem, pedig ezek alapján keresek potenciális jelölteket és így szinte lehetetlennek érzem a dolgot. Kb 15 perces dolog lenne megadni a dolgokat és rengeteg időt meg lehetne spórolni vele... Például soha nem írnék rá olyan nőre aki Éjjel-nappal Budapest rajongó, de szerintem ők is így vannak velem, ha látják az érdeklődési köreimet. Vagy a kedvencem: eper, szerelem, fagyi, hűség... Wtf? Ezeket az emberek 99%-a szereti és teljesen értelmetlen megadni mint érdeklődési kör. Természetesen így igazán személyreszóló üzenetet se lehet írni, max az örökzöld szia!mizu? kombó jöhet szóba. A másik, itt van a szívezős rendszer. Ez egy jól működő dolog lehetne, ha használnák az emberek. (persze lehet, hogy csak én kapok kevés kedvelést, ezért látom így a dolgot) Ha kölcsönös a dolog, akkor lehet ismerkedni, és nem kellene mindenkinek személyreszóló üzenetet írni, amiből jó ha 100-ból 2 választ kap az ember(persze ez is lehet eltérő, attól függően, hogy milyen jól néz ki a férfi). Szóval kíváncsi lennék a másik oldal véleményére is, hátha csak én látom rosszul a dolgokat.

2020. dec. 30. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem tudják az emberek rendeltetésszerűen használni a helyesírási szótárt??


Egyszerűen "röhelyesnek" találom a dolgot.

2020. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Gója, faly, juk, teja, lyárni, palykos, malyom, kalya, ojan.

Remélem most kifojt a szemed a hejéről a szörnyülködéstől :D

2020. dec. 31. 16:57
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Neked is boldog újévet! Egyébként pusztán arra akartam rávilágítani, hogy visszatetsző dolog ilyen orbitális hiba mentén ítélkezni mások fölött.
2021. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, te nem akartál semmire rávilágítani, egyszerűen csak unatkozol és valakibe bele akartál kötni. Ha szerinted egy helyesírási hiba egyenértékű a dologgal amit írtam, akkor komoly problémák vannak nálad.
2021. jan. 1. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!