Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek egy "rosszfiúnak"....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy "rosszfiúnak". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van, h van egy fiu aki ez a tipikus meno srac, rosszfiu. Es elkezdett nekem udvarolgatni. Szinte minden nap ramirt, nagyreszt olyan dolgokat amellyel azt akarta kifejezni, h tetszem neki. Azt is irta, h jarna velem. Multkor a "meno bandazos haverjai" elott megkerdezte, h megolelhet e es en engedtem neki. Viszont nagyon kulonbozik az eletunk, o magantanulo a napja csak a facebookbol a cigizesbol es a bandazasbol all, es vannak olyan haverjai is akik tuti a rendorsegen fognak kikotni egyszer. en viszont sportolok, viszonylag jol tanulok...Kicsit mintha tetszene nekem, volt h csak ra gondoltam egesz nap es almodtam is vele. Nem mondom h jarnek vele, hisz annyira kulonbozik az eletunk, de neha jol elkepzelni, h olelem stb... 15/l

2017. jún. 27. 20:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Ha te ilyennel jönnél össze, előre gratulálok, mert te sem lennél különb.
2017. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
A szivedre hallgass. Viszont azt ne engedd hogy rosszba vigyen. Lerontsa a tanulmányi átlagod.
2017. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Lehet csak megd*gni akar :D Majd téged is belevisz minden hülyeségbe, aztán majd gondolkodhatsz azon hol rontottad el. Ilyenkor van az hogy a lányok sírnak hogy nincs egy normális srác se. Hát persze, hiszen csak a "rosszfiúk" érdekelnek titeket, csak őket veszitek észre, hiába van millió meg egy normális srác is. Ne hitegesd magad azzal hogy valami komolyat akar tőled.
2017. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

De most őszintén...

Egy ilyen fiúban mi a franc tud megfogni?

2017. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem érdemes egy ilyenbe belemenni.

Egy ilyen srác ,valószínűleg fájdalmat okozna neked ,mert az ilyen srácok általában több lányt fűznek.

Szerintem is hallgass a szívedre ,de nem árt óvatosnak lenni.

2017. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Majd mesz a börtönbe vele,vagy a temetőbe!Kerüld el ha jót akarsz
2017. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj bele ... gondolj bele, kapnád ingyen a zöldet. Vagy kitudja, herbált. :D

Egyébként nekem is volt egy ilyen barátom (mármint fiúbarát, úgy hogy szintén fiú vagyok) és így visszagondolva szerintem biztos volt valami mentális betegsége. Talán ADHD, vagy nemtudom. Nem érdemes ilyenekkel kezdeni.

2017. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem lesz tartós kapcsolat!

Ezért nem érdemes belemenned, mert különbözőek vagytok!

2017. jún. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha már kétségeid vannak az egy jel hogy valamilyen szinten akarsz tőle valamit :D a nők a tudatuk mélyén vonzódnak az ilyen srácokhoz mégha nem is mondják ki vagy mutatják ki
2017. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi én olyan vagyok mint egy rosszfiú mágnes xD egyszer belementem egy ilyenbe másfél évig jártunk csak sajnos elköltözött azóta tartujuk a kapcsolatot de csak barátok vagyunk... most nem rég egy második rosszfiúval jöttem össze a cigiről így szoktattam le: ha megláttam cigizni akkor kivettem a kezéből a cigit és eltapostam (a haverjai elött) azóta nem cigizik:D Amugy meg szeretek rosszalkodni 😈 multkor estefelé átmentünk a másik iskolába nincs messze a milyenktől és a mosdóban találtunk wc papírt és felaggatuk a hátsó udvaron levő fákra 😈😈 (a hátsó udvaron már nem volt senki) amugy osztály egyik legjobb tanulója vagyok és semmi nem ronthatja le az eredményeim!:D
2017. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!