Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkivel jópofizik, mosolyo...

Mindenkivel jópofizik, mosolyog és utána nekem kell lenni a rosszfiúnak mások elött?

Figyelt kérdés

Barátnőm ilyen sajnos. Cukimuki mindenkivel még akit utál is. Mézesmázosan beszél idegenekkel, pedig velem és a barátokkal-családtagokkal még a hangszíne is más! Mindenkinek bólogat, mosolyog, elfogad mindent, aztán utána nekem kell a rosszfiúnak lenni. Pl a szomszédunk megkérdezte tőle, hogy levághatja-e a tuják tetejét. Mosolyogva mondta neki, hogy persze, köszönjük, majd bent a lakásban mondta, hogy még ma menjek át és tiltsam meg neki! Vagy a másik szomszéd hozott át süteményeket, mosollyal fogadta, majd mondta nekem hogy minek hozza ide a szrjait, úgyse esszük meg mert tiszta cukor. Kidobatta velem. Valahogy (biztos kukabúvár vagy kukkoló) megtudta a szomszéd hogy a kukában végezte.

Persze én vagyok mindenki szemében a rosszfej, mert tőlem szokták meg, hogy mindenért szólok. Most is azt hiszik hogy én dobtam ki a finom süteményt.

Már mondtam a barátnőmnek hogy nem kell megjátszania idegenek előtt magát. Nem kell megfelelni. Az anyja is ilyen. Amúgy nagyon jófejek, nem gonoszok. Csak pl ő nagyon fitness őrült és nem eszik cukrot, de másoknak ezt nem meri megmondani, nehogy konfrontálódjon.


2020. ápr. 9. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Be kellene mártanod őt ezeknél az embereknél. Meg kellene mondanod nekik, hogy a barátnőd keveri a szrt. Neked meg el kellene gondolkodnod hogy ilyen emberrel akarsz e élni mint ő...
2020. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd neki, hogy ezen változtasson, vagy legalább ne téhed használjon fel ezekhez. Én nem viselném ezt el.
2020. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Kidobatta velem."


Igen,itt a probléma...

Fel kell vállalnod az esetleges konfliktusokat a barátnőddel,nincs mese! Ha téged nem zavar a sütemény,vagy az,hogy a szomszéd belevág a tujába,akkor ne engedj a manipulációjának! Nehéz lesz,de nincs más megoldás.

2020. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!