Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet Anotalkon rosszfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet Anotalkon rosszfiúnak lenni?

Figyelt kérdés

Jó tudom, leszarni a lány véleményét, dominálni, szexuálisan felizgatni, képet kérni, Instagramra hívni, kimondani a véleményed, ha nem passzol hozzád el kell engedni, izgalmasnak lenni, szórakoztatónak lenni, néha megvárakoztatni, valamikor azonnal visszaírni, valamikor napokig nem írni semmit, de ez még nekem mindig a nagy nullával egyenlő, bármilyen, bármekkora sikerem van, bármilyen, bármennyi lánynál ez nekem kevés, tudom, ha kiírom ezt a kérdést onnantól nem leszek rosszfiú, de ez is csak egy teória.

Ha nekem tetszik egy lány bármikor még tudom ölelni és élvezem is volt már erre példa: Találkoztam egy lánnyal, nem érdekel mit mondott, megöleltem és a csók is ugyanígy van, ha tetszik nekem, bármikor meg tudom csókolni és leszarom, hogy utána mit mond.

Csak ugye Anotalkon ez nem ennyire egyszerű, itt randira kell hívni és felkészülni arra, hogy az ország másik végén él, ez is sikerült nekem, megvan a randi helyszíne és időpontja.

De én ezzel nem elégedek meg, én akarok a világon a legjobb rosszfiú lenne és mindig minden helyzetben így cselekedni.

Barátaim, testvéreim nem érdekel trollok, jófiúk véleménye és a személyeskedést, kötöszködést hagyjuk otthon.


2020. márc. 17. 11:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*Meg
2020. márc. 17. 11:09
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Az idióta szintmegvan ,az nem elég?
2020. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 October15 ***** válasza:
86%

Távoktatás vagy valami? :D


A világon a legjobb rosszfiú... hát B+ ez gold... XD


Amúgy az ilyen "rosszfiúk"-ról szólva: az alatt a 3 nap alatt szerinted amíg nem beszéltek ő mit csinál? Nyilván épp egy pasival beszél aki figyel is rá. :P


Persze ha a pasi normális [lásd én] akkor nem kezd a nyilvánvaló helyzeti előnyével semmit, deeeeeee nem mindenkinek van annyira túltolt moralitása mint nekem. :D

2020. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Stark2000 ***** válasza:
84%
Ennyire nem kapsz vissza igazolást a környezetedtől? :D
2020. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem csak én olyan vagyok, hogy, amíg ti a kevéssel is megelégedtek én a sokkal sem, ha tehetném állandóan emberek között lennék, buliznék és csajoznék.
2020. márc. 17. 11:23
 6/20 A kérdező kommentje:

#3

Azok meg vagy papucsok lesznek vagy haverok, a lányoknak nem ilyen férfiakra van szükségük.

2020. márc. 17. 11:26
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

És most valami receptet vársz arra, hogy hogy is légy rosszfiú?

Na, csakhogy kapj egy választ is: ahhoz, hogy rosszfiú lehess, valami kis tizenéves fijúcskának kell lenned, máskülönben az ember nem használ magára ilyen nevetséges jelzőt.

2020. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
A rosszfiúság nem a lányoknál kezdődik, hanem az alvilági életnél. A sok "fuckboy" sem rossz fiú, hanem nagypofájú kis homi. Szóval hagyj fel ezzel a gyerekeskedéssel vagy vágj bele rendesen, de akkor készülj fel a börtönre, a jövőd tönkretételére, arra, hogy párszor be fog törni az orrod más testrészeiddel együtt és meg leszel köcsögölve a börtönökben.
2020. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A rosszfiú és a gengszter két különböző dolog, nekem csak a barátkozáshoz, csajozáshoz kell.

De mondok egy példát

Rosszfiú: Megcsókolja a lányt.

Gengszter: Megcsókolja és utána azonnal megerőszakolja a lányt.

Nagyon nem ugyanaz.

2020. márc. 17. 11:44
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Te bolond vagy 😂


Az igazi férfi, aki képes megcsókolni a lányt,ha tisztában van vele, hogy a lány is akarja.

A rosszfiúk, akik arcoskodnak, aztán minden komoly helyzetben betojnak.

2020. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!