Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a terveitek 2021-re ?...

Mik a terveitek 2021-re ? Milyen célokat tűztök ki magatok elé ? Miket akartok megvalósítani ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 15:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Emberek, nem az volt a kérdés, hogy egy babát akaró nőnek, neki menjetek.
2020. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Nem kell a semmire szülni sem azért.Várni se kell 50 éves korig :)28-30 éves korra azért már lehet babát tervezni.Mindenkinek egyéni mikor érett rá testileg,lelkileg,anyagilag.Nem kell milliomosnak sem lenni ahhoz hogy gyereket vállaljon egy pár.
2020. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenki akkor szül amikor akar.Ez magánügy,ő tudja
2020. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21-es látod :)Mindenki annyira okos itt :D
2020. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#18: Nyilván nem, de viszonylag szoros a kötődésem az állami egészségügyhöz és oktatáshoz. Nyugodt szívvel mondhatom, hogy az elmúlt 10-15 évben a romlás drasztikus mértéket öltött. Nem lehet nyugodt szívvel kijelenteni, hogy bármelyik is képes lenne az elvárható mértékben ellátni a feladatát. És itt egy léptékkel nagyobban gondolkozom, mint, hogy megtanul-e számolni a gyerek, vagy éppen be tudják-e gipszelni, ha elesik a biciklivel.


Nem akarom szétoffolni a kérdést, de szerintem akinek gondot okoz magánóvodába/iskolába járatni a gyereket és esetleges komolyabb egészségügyi problémák esetén is finanszírozni a magánegészségügyi ellátást, annak nem szabadna gyereket vállalni. Már csak a gyerek érdekében sem.


#20: Így legalább az alja réteg folyamatosan újratermeli magát. Tényleg sokkal jobb.


#18

2020. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

22: Erről van szó. Itt ezen az oldalon általában az az elmélet terjed, hogy gyereket csak akkor szabad szülni, ha nincs semmiféle hitel. Arra azért kíváncsi lennék, hogy ekik ezt az irányt vallják az ő szüleiknek mennyi pénzük volt és milyen körülmények között nőttek fel. Mert ilyenkor erről nem esik szól.


21: Senki nem esett neki senkinek, eszmecsere folyik.

2020. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
25: Szerencse, hogy azért nagyon sokan nem úgy gondolkodnak, mint te. Mert hülyeség ez egész nézeted ahogy van. A gyerek pl. lehet nem a suli miatt nem tanul meg rendesen számolni, hanem mert a szülei otthon tojnak rá. Erre gondolom nem gondoltál.
2020. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam ilyet.Én se gazdag családból jövök ám :)De egy stabil alaphelyzet nélkül szülni a vak világba szerintem állati nagy felelőtlenség és ebből ered általában hogy intézetbe kerülnek szegény gyerekek akik semmiről sem tehetnek.Stabilitás alatt értek egy munkát,egy lakóhelyet stb...A lakóhely lehet albérlet is.Lehet hitele is az embernek,ha csak így tud stabilitást megteremteni a családalapításhoz.Semmi baj nincs ezzel.Én azokról beszélek akik rossz körülmények között élnek de azért szülik ész nélkül sorba a gyerekeket,mintha kötelező volna.
2020. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#27: Valószínűleg az összetett mondatok zavartak meg... Azt írtam, hogy eggyel nagyobb léptékben gondolkozom. Mert azért alapszinten meg fog tanulni számolni, írni, olvasni a gyerek nyilván. Biorobotnak természetesen jó lesz. Nem is ezzel van a gond.


Sajnos az utóbbi évek családpolitikája nagyon durván darabszám alapúvá tette a családalapítást, ami így látszik is minden esetben, ahol csak érintőlegesen is szóba kerül a gyerekvállalás témaköre


Mindenesetre nem ide tartozik, én befejeztem itt.


#25

2020. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell szülni. Ez a megoldás.
2020. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!