Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet tökéletes az...

Miért nem lehet tökéletes az élet ? Tökéletes világot akarok. Gonosz emberek nélkül, ne legyen bűnözés, háborúk, járványok és mindenki szeresse a másikat !

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 14:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A tökéletesság = a rossz nélküliséggel.
2021. jan. 1. 14:52
 12/21 A kérdező kommentje:
tökéletesség
2021. jan. 1. 14:52
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A fény csak a sötétben látszik, kérdező!
2021. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A tökéletes relatív szó. Neked a minden rossz nélküli világ a tökéletes, én élni nem tudnék. Hiszen ha minden jó az monoton, ez fordítva is igaz. Kell az egyensúly, a változatosság, izgalom.


Az egész kérdésed egy hiszti. Én is sok olyat akarok ami nem létezett és nem is fog.

2021. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nos én inkább akarok akkor monoton életet, 14-es.
2021. jan. 1. 16:59
 16/21 anonim válasza:

Mindenkinek más a jó igazából. Másképp gondolkodnak az emberek . Más felel meg mindenkinek.

Ha te ezt elfogadod akkor minden szép lehet hidd el :)

Mindenben a szépet vedd észre ,légy optimista és tanítsd ezt a körülötted levőknek is :)

2021. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igazság szerint némi gyakorlattal rutinból vehetsz egy forró fürdőt ebben az állapotban, ha naponta szánsz időt arra, hogy a saját belvilágodban maradva meditálgass. Nincs megkötve a hogyan, nyilván kitapasztalod, neked mi a legjobb. Nekem pl. extra koffein után egy félórás sziesztautánzat szokott lenni, lehetőleg ágyba dobódva (azért addig még van pár lépés, hogy ez mindennapos lehessen...), de ha csak ülve jön össze, az se baj. A környezet zajait már megtanultam okésként üdvözölni, és érzelmileg nagyjából játékos kecskegidákként észlelni a tényleges kizökkentő tényezőket.


Amint napi rutinná válik ez az "önmagadban lebegés", elkezd megtörténni "kint" is az áttörés. A privát világod mintha csak meghódítani akarná a mindennapjaidat, valahogy arra vezet az észleléseidtől kezdve a hirtelen reakcióidon át az értelmezési attitüdödig minden fronton, hogy abban a békében létezz még ebben a kimondottan hibbant pezsgésben is. Következetesség, rendszeresség és türelem.

2021. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs isten, mindenki balfasz és hülye
2021. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

"ne legyen bűnözés, háborúk, járványok és mindenki szeresse a másikat !"


Kb. ilyen békeharcot hirdettek a kommunisták is, aztán hirtelen félkézzel kiirtottak cca. 100 millió embert.

2021. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A tokeletes vilag unalmas lenne.
2022. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!