Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ünnepek utáni "ürességet"...

Ünnepek utáni "ürességet" érzek. Hogyan legyen jobb kedvem?

Figyelt kérdés
December elején már kezdem díszíteni a házat, nagyon szeretem a karácsonyt. Elment hamar, ahogy a szilveszter is. Jönnek újra a szürke hétköznapok. :(
2021. jan. 1. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Így van!! :D
2021. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele. Utálom a januárt és a februárt. Szintén ürességet érzek, alig várom, hogy tavasz legyen. Mikor már jön a kellemes tavaszi idő, lehet kirándulni menni stb. Aztán a nyár, a strandolások, az esti fröccsözèsek:) Aztán a szép őszi idő, olyankor van a szülinapom, aztán készülök a Halloweenre én is:) Majd a kedvenc ünnepem a karácsony, november utolsó hetében szoktam elkezdeni díszíteni. Úgyhogy én is ugyanúgy érzek, mint te. El kell foglalni magunkat, meg kell látni ebben az időszakban is a szépet, hátha fog esni egy kis hó, én azt szeretem:) De remélem hamar eltelik ez a felesleges január, február 😀
2021. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Menj el egy önismereti tréningre, ahol csak pozitív életszemléletre tanítanak. Ezt beültetheted a hétköznapokba.
2021. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én becsapom az időérzékem és nem szedem le a karácsonyi dekort XD

de tényleg, amíg nem lesz normális idő, nálam mindenütt fényfüzér lóg meg csillogós boa meg gömbök, ezt a nyálkás szürke szrt nem lehet máshogy túlélni.

2021. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Teli sportok ha szereted. Na persze most korcsolyazni se nagyon lehet. De ha a hegyekben esik kicsit, erdemes felmenni. En imadom.
2021. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#12: Én is vártam a havat egész decemberben, de sajnos semmi nem volt. Hàtha januàrban majd. Bàr ma is egész nap szakad az eső megint. :(


#14: Én is fent hagyom egy ideig még a dekort. :) Jobb kedvre derít engem is ha rànézek.


#15: Én is szeretem. Jó ötlet a kirándulás!!:)

2021. jan. 3. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!