Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valaki tudat...

Van olyan, hogy valaki tudat alatt szerelmes valakibe?

Figyelt kérdés

Van egy lány és úgy érzem, hogy nem elég a "legjobb" barátsága. Külsőre is nagyon szépnek tartom, de nem mondanám, hogy 10/10, tehát rögtön tudnék mondani olyat aki jobban tetszik.


Viszont azt vettem észre, hogy már "nem elégít ki" az, hogy szimplán megbeszélhetünk bármikor bármit.

Olyan mintha lenne bennem vele kapcsolatban egy betöltetlen űr.


Zavar, ha nem foglalkozik velem, szeretném ha minél több időt töltenénk együtt, de azért a csillagok között sem érzem magam, amikor velem van.


Voltam már nagyon szerelmes, tudom hogy milyen érzés. Bár ennek lassan 4 éve már. Azóta ilyen téren nagyon érzéketlen vagyok. Nála sem érzek semmi ilyesmit. Nem történt még köztünk semmi sem. És bizonyos okok miatt nem is szabadna.


Az az egy dolog "idegesít", hogy miért zavar ennyire, amikor nem vele vagyok és nem velem törődik.


Szimplán csak az egom játszik velem?


22/F 20/L


2021. jan. 1. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, sajnos.
2021. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most. Szerintem csak nem a külsőjébe szerettél bele, és nem kimondottan egy tulajdonságába, hanem úgy összességében nagyon közel kerültetek egymáshoz. Annak csak örülhetsz, hogy nincs rózsaszín köd, az sok mindent elvakít. Szerintem szerelmes vagy belé (én is az illetőbe), még akkor is ha azt a nagy tüzet nem érzi az ember.
2021. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!